Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért lettem emós, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért lettem emós, mert szerintem aranyosak az emós fiúk, és én is aranyos szerettem volna lenni. Ezért már meleg vagyok ha szerintem aranyos vagyok így?

Figyelt kérdés
igazából a zenei világ, meg a depi nem az én műfajom, csak a kinézet tetszik nagyon. meg imádom ezeket a rózsaszín, csuklópántokat, meg nyakvédőket, stb.
2010. okt. 1. 22:05
1 2 3
 1/26 Kriszti83 ***** válasza:
A szexuális beállítottságod nem ettől függ. A fiúkhoz vagy a lányokhoz vonzódsz? Erre válaszolj.
2010. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
ahhoz aki átölel, aranyos, és emós:D
2010. okt. 1. 22:09
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Majd kinövöd. :)
2010. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

A kérdés eslyes, hogy nem valódi...

Az emó már nem divat amúgy.


Én nagyon szeretném, ha egy aranyos lány átölelne, stb., de ilyen még nem történt velem.


17/F

2010. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

várj, szóval

1. aranyosnak tartod az emós fiúkat

2. azt szereted aki átölel (legyen akár fiú vagy lány)


Hát, ez nekem elég Bi-nek tűnik, de ne aggódj, egy év sem kell, és kinövöd ezt a korszakot.



Persze most még azt mondod hogy : Nem soha! Ez mindig is tetszeni fog, de hidd el, hogy egy kis idő múlva nem X)

2010. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Moszuke ***** válasza:
lol
2010. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

nem, nem, soha. ez mindig is tetszeni fog >P


miért lenne neked az jó ha nem? és nem ez volt a kérdésem:)

2010. okt. 1. 22:22
 8/26 .Emily. válasza:

:D

majd kinövöd....persze most azon vagy h nem,de sztem nem akarsz 60 évesen is cuki "emós" lenni xD

2010. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

22:14 vok


Nekem semmi bajom az emósokkal, bántódás ne essék :)

2010. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Kriszti83 ***** válasza:
Na jó, akkor egy aranyos, emós, meleg vagy, így jó? :)
2010. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!