Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tart tőlem vagy csak egyszerűe...

Tart tőlem vagy csak egyszerűen játszik velem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú 1 hónapja beszélgetünk és van olyan, hogy tök jól eldumálgatunk, de van olyan ha én nem viszem tovább a beszélgetést vagy nem keresem akkor egyáltalán nem beszélünk. Emellett ő már elmondta, hogy kedvel engem és, hogy tetszem neki és sokszor téma az, hogy mi lenne ha találkoznánk végre, de mikor odakerült a sor, hogy találkozzunk akkor ő lemondta olyan okkal, hogy lesznek családi programok amiket persze megértek, de azóta nem volt téma, hogy bármikor máskor találkozhatnánk avagy sem.. Pedig elsőnek is ő találta ki és utána ő hozta föl én csak megpróbáltam megszervezni.. Szóval akkor most ez, hogy is van? Tart tőlem vagy csak játszik avagy csak rájött, hogy még se lenne olyan jó ha találkoznánk?

2016. jan. 25. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kíváncsi volt, hogy Ő mennyire jó pasi a szemedben, találkoznál-e vele. De valójában nem akar, csak az egóját fényezte!
2016. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűbb ha kérsz még 5 találkozót és azok közül hátha az egyiket beválalja,így kiderül a dolog
2016. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na én is ettől félek,amit az első válaszoló írt.
2016. jan. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!