Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kenjek az 1 évesemre, ha...

Mit kenjek az 1 évesemre, ha kint vagyunk a napon. Nem a kimondott napoztatásra gondolok, hanem arra mikor sétálunk, vásárolunk vagy csak egyszerűen kint játszik. Mi az ami tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Fehér bőrű, de barnul, nem ég! Ez a pár nap alatt, hogy sütött a nap szépen megfogta a kézfejét és arcocskáját. Így a keze, arca barna, a kicsi teste meg hófehér! Természetesen nem csak egy pelusban van kint! Van rajta vékony ruhácska, sapka!
2011. ápr. 22. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Napkrém, gyerekeknek való. Nagyon káros a napfényben lévő sugárzás akár pirul-akár barnul, mindig kell rá védő krémet kenni.
2011. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is nagyon fehérbőrű,mint én.Mi tavaly a Babé 50+ naptejet használtuk,és egyszer sem égett le,nagyon jó,azonnal beszivja a bőre,nem ragad.Én csak ezt használom neki,mert ekcémás is,kényes bőrű,ez jó volt.

2 éves kislány anyukája

2011. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Avon 50 faktoros naptejet használok. Nem ragad, könnyen el lehet kenni, nem marad fehér a pofikája! :)Érzékeny bőrűeknek ajánlott.
2011. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló konkrét terméknévre lettem volna kíváncsi!


Kedves második: köszönöm a választ, még az lenne a kérdésem, hogy hol vetted és mennyiért? Mert ha Én nem tudok elmenni megvenni akkor megfelelő összeggel tudjak útnak indítani valakit! :D

2011. ápr. 22. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
én nívea 50+-os naptejet vettem a fiamnak 2000 körül volt.nagyon bevált,könnyen felszívódik,nem erős az illata,nem ragad.nagyon fehér bőrű a fiam.müllerben vettem
2011. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nivea baby, 4600 most a Tescoban, mivel a Bioderm 5400, úgy éreztem jó vásárt csináltam... ez is sensitive amúgy.
2011. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nivea baby a dm-ben 3990 (kuponnal olcsóbb).Én nagyon szeretem.
2011. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Babét Szlovákiában vettem úgy 4ezer ft körül,magyarországon úgy tudom olcsóbb
2011. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!