Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek kevésbé "unalmas"?

Hogyan legyek kevésbé "unalmas"?

Figyelt kérdés

Valamiért néha unalmasnak érzem magam a két legjobb barátnõm mellett. Õk mindketten nagyon nyitottak és magabiztosak. Ez eddig nem zavart annyira, csak mostanában vettem észre, amikor az egyik barátnõm osztálytársa meg akart ismerni. Õ is egy nagyon bõbeszédū, nyitott valaki. Azt gondoltam, egész helyesnek tūnik, miért is ne. Egész jól megvoltunk, édekes valakinek tartottam és szivesen figyeltem arra amiket mondott (mert ugye, nagyrészt õ vezette a beszélgetést, nekem idõ kell, hogy megnyíljak.) Vártam már, hogy újra beszélgessünk, csak a következõ alkalommal a két barátnõm is velünk tartott. Persze a fiú azonnal megkedvelte a másik barátnõmet és a mai napig legjobb barátok, együtt járnak bulizni stb. Ez egy kicsit bántott, fõleg, amikor a barátnõim róla beszélnek, hogy milyen jófej és miket éltek át vele, velem meg egyáltalán nem csinált semmit többé. Tudom, hogy nem kedvelhet mindenki, nem is az a fõ bajom, hogy õ, személy szerint nem keresi a társaságom. Valahogy egyszerūen zavar, hogy mindig én vagyok a "szomszéd lány" aki csak mellékszereplõ az extrovertált barátnõihez képest. Tudna valaki tanácsot adni? Fogadjam el a helyzetet, vagy fejlõdhetek-e valahogy?

16/L



2016. febr. 4. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj megváltozni. Most unalmasnak gondolod valami miatt (leginkább amiatt, mert nincs önbizalmad), de egyszer lehet, hogy jönni fog valaki, aki nem fog annak tartani, akit te fogsz érdekelni, nem az, hogy mennyire tudod produkálni magad társaságban. Én ezt tudom mondani.
2016. febr. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
magad*
2016. febr. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ja , maradj így. Nem égsz ki, szépen csinálod a dolgaidat és minden kialakul nagy felhajtás nélkül is. Tudod, lassú víz partot mos. :-)


Én már felnőtt vagyok, és látom a volt gimis osztálytársaimat, akik akkor nagy pörögtek és középpontban voltak. Némelyik tisztára lepukkadt, rendesen dobálta az élet.


Más szépen csinálta a dolgát, tanult, dolgozott, családdal volt és nagyon jó békés élete van, szeretetben él. Megtalálta a társát is, az útját is.

2016. febr. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt modnanám, hogy változz meg egy kicsit. A fiú megunta nyilván, hogy mindig ő beszél, Te érdekelted volna és nem azt akarta, hogy hallgatósága legyen. Persze, hogy beleunt. Nem az a baj, hogy nem vagy olyan pörgős és bőbeszédű, mint a barátnőid, de az emberek felé nyitást gyakorolni kell, hogy önmagadat tudd adni, ne legyél annyira görcsös és hallgatag a legelején sem.
2016. febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!