Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék kevésbé unalmas?

Hogy lehetnék kevésbé unalmas?

Figyelt kérdés

Sosem történik velem semmi jó dolog és emiatt semmiről nem tudok mesélni...A barátnőim viszont még ilyen tök semleges dolgokat is olyan viccesen tudnak előadni, pl. hogy mit olvastak egy könyvben vagy mit láttak egy filmben és öröm őket hallgatni, én viszont nem tudok ilyenekről így beszélgetni. És a legrosszabb, hogy a barátnőim mostmár megpróbálnak másra is lecserélni, legalább is úgy érzem, pl. az osztályban van egy csendesebb csaj, akit eddig észre se vettek, de amióta összeveszett az a csaj a barátnőivel, azóta az én barátnőim is mindig odamennek hozzá és próbálják így a társaságba behívni, miközben engem elfelejtenek...

Hogy legyek érdekesebb?


2014. okt. 25. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Fejleszt a kommunikációs képességeidet.. Velem is ez volt a baj, de kis igyekezettel megtanultam a semmit is izgalmasan elmesélni.. A lényeg a kiszínezés, és a sok buborékszó... (buborékszó ebben az esetben azt jelenti, hogy olyan szavakat használsz az elmesélésben, ami minden ember nagyjából szubjektíven értelmez, vagy jelentéssel nem bír)
2014. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom :)
2014. okt. 25. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan dolgokat, amiket amúgy nem mernél megtenni. Menny el ide-oda, próbálj ki ezt-azt.
2014. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj változatos erdekes dolgokat
2014. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!