Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem posztol egy ismerősö...

Miért nem posztol egy ismerősöm sem semmit facebookon?

Figyelt kérdés
Régen félóránként megnéztem a facebookot, mondhati függő voltam. Most meg 2-3 naponta nézek rá 1 percet, senki sem posztol, aki meg igen az max. egy idézetet vagy valami más hülyeséget, pedig van 400 ismerősöm. Vagy csak az én ismerősi köröm ilyen halál unalmas?
2016. febr. 6. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a furcsa? Ez a normális.
2016. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hú mekkora problémák :D lehet letiltott mind, kizártak a megosztásnál, hogy ne lásd :D
2016. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam is így van,pár ismerős kb napi szinten posztol valamit,de a többség lényegesen ritkábban,van,aki soha :)
2016. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Én sem posztolok soha semmit. Szerintem ez teljesen normális.
2016. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Én sem szoktam. Azt hiszem még soha nem is posztoltam semmit..
2016. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj és panaszold el nekik, hogy neked az világra szóló fájdalom, hogy nem posztolnak naponta egy képet FBre...
2016. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az a halálunalmas, akinek van ideje posztolgatni.
2016. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Roland G. ***** válasza:

Lehet,hogy ráuntak.Egy idő után unalmas,nekik is lehet,hogy nincs új zene csak a régi kedvencek,poén stb.Ilyenkor szünetel.Legjobb :D

A csajok többsége meg azt hiszi,hogy modell,csücsörítésben 10-es mind.Tisztelet a kivételnek.

Amúgy meg már facebook helyett kezd lovebook lenni :D

2016. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!