Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy ismerősöm (barátom? )...

Van egy ismerősöm (barátom? ) aki non-stop ír nekem facebookon, de ilyen betegesen rengeteget. Am bírom a srácot, de ez már sok. Hogyan mondjam meg neki h hagyjon békén?

Figyelt kérdés
Napi tízen-sokszor ír, ha rejtve vagyok fb-n, akkor is, ha egy pillanatra online vagyok, azonnal ír, hogy mizu, stb, ÁLLANDÓAN. Nagyon bírtam amíg nem vt ennyire non-stop, be nem áll a szája, de sztem nem is nekem mondja hanem csak löki a szöveget, bármiről, amit meglát. Linkel mindent, meg pofázik, random mindenről, megőrülök. Nem akarom megbántani, hogyan mondhatnám, h ne írjon annyit?

2013. máj. 21. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj Neki, vagy tiltsd le.
2013. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem akarom ezt, am ismerjük egymást, nagyon gáz lenne letiltanom. Am meg ha nem válaszolok, akk is ír!! Próbáltam... Aztán mikor nagyon nem írtam neki, felhívott...
2013. máj. 21. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nemes egyszerűséggel írd meg Neki hogy álljon le. Mást nem tehetsz. Esetleg tiltsd le a telefonszámát.
2013. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy mod neki hogy most eszel,beszélgetsz filmatnzel stb
2013. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de akk is ír, mindfig ír, és ha felmek fbra az fogad h 39 új üzenet...
2013. máj. 21. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor légy nyers, írd meg Neki hogy: Hagyj békén!

Ha nem megy szép szóval akkor ezzel már menni fog.

2013. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ignorald. ir 39x, akkor akkor valaszolj mikor neked kedved van, annyit irj amennyit kedved van, nem kell neki semmit szolni mert ugyis megsertodik. nekemis van ilyen ismerosom, nem valaszolok neki kb a 70%aban annak amikor ir, tokre nem sertodik meg rajta :D amikor valaszolok akkor persze megjobban beindul, annyit bir pofazni h hihetetlen.

ha meg elkell menni a geptol megse probalok elkoszonni mert nemlehet (oo maradjmeg, hova mesz, mikor jossz, stbstb) hanem csak kilepek azt cso :D


most ez genyosag lesz, de nagyon jol tud jonni egy ilyen haver, mert eljon majd a nap hogy nemlesz kihez szolnod epp es o mindig ott lesz :D valami kell, ot meg lehet kerdezni tuti fog valaszolni stb

2013. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az illető monogramja véletlen nem MB? mert nekem is volt egy ugyanilyen ismerősöm. én is nagyon bírtam eleinte, de a vége már az volt, hogy nem votlam fent pár óráig és 40-50 olvasatlan irományt kaptam tőle. megkértem szépen, hogy ne spammeljen. aztán fojtatta tovább.

igazából nem is velem akart beszélni, csak nem volt neki kivel, ezért nekem lökte a sok butaságot. sokszor megkértem szépen, csúnyán, hogy hagyja abba, de nem tette, ezért tiltottam. szerintem veled sem azért dumál, mert mennyire bír, hanem mert nincs pillanatnyilag nincs más és tudja, hogy te úgyis elolvasod és reagálsz.

2013. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem MB :D De én is erre jutottam, h nem nekem ír, hanem csak ki magából a vak világba. Miért nem vezet naplót inkább?? Áhh.
2013. máj. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!