Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen bulizási módszereitek...

Milyen bulizási módszereitek vannak?

Figyelt kérdés
Kicsit furán hangzik a kérdés, de megmagyarázom. :D Olyanokra gondolok pl. hogy mondjuk kevesebbet esztek előtte, hogy hamarabb üssön a pia, vagy pont ellenkezőleg, esztek előtte valamit, hogy ne rúgjatok be hamar. Vagy van valami kiegészítő tevékenység a buli közben, ami megadja a hangulatot: pl. egy kis karaoke vagy csocsó, ilyesmi. Egyszóval hogyan törekedtek arra, hogy minél jobban érezzétek magatokat? :)

2016. febr. 7. 16:25
 1/2 anonim válasza:
extasi ;D
2016. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én józan maradok, és jókat röhögök a többieken, főleg másnap mikor elmesélem a történetet, lévén csak én tudom mi volt.


Amúgy az adott napon bőszen kínálom a tanyabelépőt.


Rövidital szódásszifonban dupla patronnal. Nevezzük szénsavas pálinkának. A votka se rossz, de ott a GIN is.

A szénsav egyből tol. Egy feles, a kötelező belépő, és pár perc múlva felveszi a hangulatot a delikvens, nem ül ott savanyú pofával. Fél óra múlva ki is megy, mert nemcsak gyorsan hat, de gyors a távozása is. Addigra viszont már a hangulata megvan, és azt iszik, és úgy és annyit amennyit amit akar, de legalább nem savanyú a képe.

2016. febr. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!