Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Látsz-e az ismerőseidet...

Látsz-e az ismerőseidet elnézve egyértelmű összefüggést a tanulmányi eredmények és a bulizási szokások illetve a rendszeresen bevitt alkohol mennyisége közt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
De még mennyire!
2016. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd? Én is kifejtem addig :)
2016. jan. 14. 16:56
 3/5 A kérdező kommentje:

Van egy lány ismerősöm, aki minden hétvégén bulis képeket posztol. Itt vagyok a haverokkal xy szórakozóhelyen, kocsmában, stb, úgy berúgtam mint az állat, stb. Ilyenkor mindig a fejem fogom, de igazából nem foglalkozom vele.

Voltak ilyen osztálytársaim 3. 4. be(ők főleg fiúk), akik minden hétvégén segg részegre itták magukat, mégis jól tanultak, pedig állítom ki se nyitották a könyvüket, meg mindent végigpuskáztak. Akik meg becsületesen tanultak, mégis rosszabb jegyet kaptak. Nem tudom mennyire függ össze a kettő(van olyan egyetemista ismerősöm akikre illenek ezek), mindig csak a buli, a buli, órára nem bejárni, mégis jelesre vizsgáznak. Érdekes...

2016. jan. 14. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak laza összefüggés van. Nagyrészt a születésnél dől el, hogy mennyire fog az agy, de sok tanulással elegendő mértékben be lehet hozni a hátrányokat.
2016. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Egyetemen is ugyanúgy vannak nagy piások, mint a szimplán érettségivel rendelkezők közt. A tanulmányi eredmény nem igazán tükrözi az egyén teljes intelligenciáját.
2016. jan. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!