Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell barátkozni?...

Hogyan kell barátkozni? Nincsenek barátaim!

Figyelt kérdés

Nagyon unalmas az életem. Egy kisvárosban élek, körülöttünk csak falvak vannak és nekem valamiért sose sikerült kialakítanom egy normális haveri kapcsolatot másokkal. Társaságban valamiért leblokkolok és nem tudok megszólalni vagy olyat nem ami mást érdekelne, ezáltal "érdekesnek" tartana. Még az osztályomban sincsenek barátaim pedig 4 éve egy helyre járunk. Most érettségi után egy nagyobb városba fogok iskolába járni elvileg és most már alig 20 évesen ideje lenne barátokat szerezni. Nem tartom magam szépnek ezért önbizalomhiányom is van. Senkit nem ismerek onnan ahova menni fogok. Hogyan ismerkedhetnék meg másokkal? Jó lenne egy társasághoz tartozni. Vagy törődjek bele, hogy ilyen unalmasan fogok meghalni? Semmit nem fogok tudni mesélni majd a gyerekeimnek, unokáimnak ugyanis sose voltam még egy igazi buliban pedig jövőre leszek 20 éves. 2 éve van kapcsolatom de a barátomnak sincsenek barátai mert neki sajnos nincs ideje ilyesmire ugyanis sokat dolgozik. Mit csináljak?

19/L


2016. febr. 8. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint minden magányosnak, neked is az önkénteskedést ajánlom. Elsősorban hasznosnak érzed magad tőle, másodsorban olyan fogadtatásban, olyan bánásmódban lesz részed, ami önbizalmat ad. Ingyen van, és idővel nagyon szép barátságokat lehet kötni ilyen alkalmakkor, méghozzá olyan emberekkel, akik érdemesek erre. Itt ez a kérdés, neked is szól: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..
2016. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el mit csinálsz rosszul, aztán változtass rajta.
2016. febr. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokáig nekem sem voltak úgy igazán barátaim csak haverok, gimiben aztán lett pár, így most gimi után nehéz az összejárás de mindig megoldjuk :) az új sulimba meg úgy mentem hogy nem foglalkoztam senkivel, a baráti köröm megvan. Ennek ellenére elég sok haverom lett itt is persze úgy igazán mély baráti nem lett egy sem de nem zavar. 2 év alatt nem lehez egymást normálisan kiismerni de 5 év koli + ugye suliba is együtt volt a bagázs így egész jól megismertük egymást a srácokkal :)
2016. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Budapestre mész, akkor én szívesen barátkozok veled. 19/F
2016. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen helyzetben vagyok... Pestre megyek továbbtanuni, ha te is oda, akkor szívesen barátkoznék veled :) Így is, csak úgy talán könnyebb a személyes kapcsolattartás is. :D

2016. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!