Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sándor Mária hova tűnt? Nagy...

Sándor Mária hova tűnt? Nagy a csend .

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Hiányzik vagy mi?

Szerintem jó hogy van valaki, aki végre kiáll a saját és társai jogaiért. Végre valaki, aki szembeszáll a kormánnyal és nem megy a sok birka után. Remélem mindenki be fogja látni, hogy ez az ország haldoklik. Köszönjük Orbán Úr! :DDD

Bocsi a véleményért. Nem akartam politizálni :DDDD

2016. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"Hiányzik vagy mi?" :):):)


Nem, nem hiányzik, isten ments .

2016. febr. 12. 18:34
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Közmunkán volt, mert fel merte emelni a szavát. Egyébként gondolom a Rókusban dolgozik... elvileg beszélt a mostani pedagógus tüntetésen
2016. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Zsolt K. válasza:
53%

Érdemes olykor a YouTubeon meg a FB profilján is szétnézni. Szombaton valóban nagy volt a csend körülötte:

https://www.youtube.com/watch?v=pC_J8rvzDOI

2016. febr. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
29%
Hát jobb is ha hallgat az ilyen! Nyilvánvaló politikai húzás volt ez az egész sok hűhó semmiért!
2016. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
18%
Hol keres meg bárki is mondjuk egy ipari parkban "droidként" havi nettó 160eFt-ot, + zsebbe borravaló? Ezért kell tüntizni? Szégyene az országnak!
2016. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt vettem észre, hogy egyre összeszedettebb a hölgy és érettebbek a megnyilvánulásai. Nagyon jó, hogy van valaki az alulról érkezők között, aki kimondja a hivatásosok helyett is a kis emberek igazságát! Ebben a megosztott országban nem is várom, hogy mindenki igazat adjon neki vagy éppen nekem. De azt mondani, hogy mit keres ebben az országban? Az tahóság
2016. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Látom az Orbán rajongók jöttek lepontozni...-.-

Szánalom.

2016. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Orbán rajongók= olyan emberek, akik életükben nem mozdultak ki a kis szánalmas buborékjukból, és annyira kilátástalan az életük, hogy inkább az autokrata személyiségre hagyatkoznak, mert utálni mindig könnyebb, mint megérteni.
2016. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyurcsány mellett szólalt fel egy DK-tüntetésen. Ennyit a hitelességéről.
2016. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!