Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit tennétek, hogy megismer...

Ti mit tennétek, hogy megismerjetek egy hírességet?

Figyelt kérdés

2016. febr. 15. 00:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Semmit. A hírességek is olyanok, mint bármelyik másik ember. És én a hétköznapi embereket sem akarom megismerni. :P
2016. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Zenész, énekes, és magyar :) és megintcsak hangsúlyoznám, hogy nem azzal van bajom, hogy miről meg hogyan beszélgessek vele, hanem hogy hogyan létesítsek vele kapcsolatot.. :D egyébként nem olyan hű de nagy celeb, mint pl Tóth Gabi meg ilyenek, meg amúgy is majdnem velem egykorú (ő 15, én 17)
2016. febr. 15. 17:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Én inkább azon gondolkodtam el, hogy egy híresség mit tesz, hogy megismerjék igazán, hogy ő ki valójában? Mert annyi mindent hallani róluk, meg simán nem mehetnek oda fűhöz-fához, mint egy átlag ember, hát a kuncétól a háziasszonyok bugyija egyből nedves lesz, bocsánat, de havastól idézek, a lovasitól mindenki elfelejti mit jelent jóléti társadalomban élni és így tovább, a többiekről nem is beszélni, vannak, akiket már túl későn vesznek észre persze.... a hajóstól rajzművészek kapnak nevetőgörcsöt, de ez így annyira nem vicces, én acsernus imrét akartam megismerni egyszer és annyit tudtam kérdezni, hogy mit jelent szerinte az, hogy egy gyerek rossz, de kiröhögtek a nézőtéren, aztán már csak videón láttam, mit kezdene egy ilyen krédéssel premier plan-ban
2016. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Létrehoznék valami nagy műalkotást, melynek folyamata közben egyre jobban megismerném magamat, aztán már "csak" híressé kell válnom általa, és voilà.
2016. márc. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!