Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit jelent ez az angol "szleng...

Mit jelent ez az angol "szleng" kifejezes?

Figyelt kérdés

Elegge gyakran latom mostansag hogy ezt a "goals" kifejezest hasznaljak az angolok. Nekem is irtak egy videomra hogy "your goals".

Ertem hogy magyarul a golt jelenti, de nyilvan nem ugy ertik.

Aki tud egy rendes magyarazatot adni azt megkoszonom. Kapcsolod kifejezes meg hozza pl : squad goals stb...



2016. febr. 16. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt jelenti. XD

Bár én még nem hallottam ezt(, gondolom emrt igazából nem szleng csak te hiszed annak), [link] segíthet "megtalálni" megoldást. >,<

2016. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon nézted a szótárat, igaz?


Cél. Pl. izmos lány képét kirakom, aláírom, my goal = a célom.

2016. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Celokat is jelenti. Koszonom a roppant ertelmes megszolalast. Elmondtam hogy nem a szo alapjelentesevel van a gond, hanem ok ezt szlengkent mire hasznaljak.

Haszontalan kommentek nem kellenek, mert jelentem es torlik. :)

2016. febr. 16. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a cél jelentésére gondoltak. Bár igazán attól függ hogy milyen videó alá írták. Ez nem szleng amúgy.
2016. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
”Squad goals" can be simply the goals of your squad (your friends or your clique), but sometimes that seems to play out in practice as simply "awesome," as in "This is awesome," meaning "I or we want this someday," or "We want to be like this." So when you see just a picture of hot women with nothing but the comment "squad goals," it means something like "We want to be like them" or "We want to date them." - See more at: [link]
2016. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

The ultimate slang collection the urban dictionary provides the following definition :


TOP DEFINITION

Goals

What dumbass girls say to eachother on Instagram when someone posts a pic that is very attractive or is of something they aspire to, like a relationship. It's basically a way of sucking up to someone and it's almost as annoying and shallow as when girls post shit like "omg stop being so perf!" and then of course the required response is "no that's you bb 😘" and it goes back and forth like that. Both examples are typically found thoroughly nauseating by non-sheeple types and those who don't seek validation via Instagram likes

Popular Bitch: *posts totally staged and/or photoshopped "spontaneous" selfie*


Less Popular Wannabe: "OMG GOALS!! Can u like stop being so pretty?"

by elyxium June 03, 2015


[link]

2016. febr. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!