Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti milyen gyakran rúgtatok be...

Ti milyen gyakran rúgtatok be fiatalon?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és hetente- két hetente hétvégenként elmegyünk inni és valamilyen szintem berugunk, valamikor csak benyomok picit valamikor meg nagyon durvan berugok. Erdekel ti fiatalon mennyit es milyen gyakran rugtatok be meg ittatok?

2016. febr. 18. 16:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
még sose voltam részeg. 18l
2016. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18 éves koromig nagyjából egyszer voltam berúgva, de akkor sem ittam magam a sárga földig. De azóta is 2-3 olyan eset volt mikor úgy istenesen berúgtam, de azokat is tök feleslegesnek tartom utólag.
2016. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

soha nem voltam berúgva


27F

2016. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Itt senki nem iszik alkoholt és mindenki az erkölcsös, józan, kádári élet mintaszobra.
2016. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

hát mi általában minden hétvégén iszogatunk, de csak bulikor szoktunk berúgni... van mikor minden héten bulizunk... sztem ennyi nem káros, levezeti a heti stresszt a suliból, meg inkább piálunk, minthogy drogozzunk napi szinten és ivászatokkor történnek mindig a legjobb emlékek :DDDD Otthon nem tiltják egyikünknek sem, hétközben nagyon ritkán iszunk, max. nyáron szoktam én titokban esténként, úgyis éjjel fekszek le, sztem annak nem örülnének, ha megtudnák, hogy nemcsak bulikkor piálok

16 f

2016. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

10szer sem rugtam be "nagyon durvan" életemben, de 12-14 évesen, szinte minden hétvégén elmentem inni egy akkori barátommal.

Azóta jó ideje anti-alkoholista vagyok szóóóval... 17 évesen ideje leállni és agyat fejleszteni pusztítás helyett.

2016. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen ritkán, 17 évesen minden hétvégén, nyáron volt amikor minden nap. 18 évesen két-három hetente. Most 19 vagyok, már nem iszok.
2016. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

én szilveszter óta minden hétvégén voltam inni, van több társaság is, aztán egyszer ez hív, egyszer az. Szóval mostanában elég gyakori volt, de nyáron pl egyáltalán nem ittam. Ha el is megyünk általában fröccsözök vagy sörözök, max 1-2 feles csúszik le. Az, hogy offolom magamat már nem szokás (néha véletlenül becsúszik mondjuk)

20/f

2016. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyszer ittam többet a kelleténél, akkor sem voltam saturészeg, de nagyon rossz érzés volt. Hazaérve bedőltem az ágyba, aztán másnap már minden oké volt.

Persze ha van ok sz ivásra, ivás is van - fiatalon és most sincs másképp, de magam részéről megtartom a mértéket.

2016. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tinikoromban volt egy nagyon durva időszakom, akkor pénteken-szombaton egyaránt berúgtam, sokszor teljesen szétcsaptam magam. Nem vagyok rá büszke.

Most, a húszas éveim elején havonta-kéthavonta bulizok, lerészegedni nem szoktam, csak becsiccsenteni.

2016. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!