Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ciki egyedül...

Szerintetek ciki egyedül menni bulizni? 17/L

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem-nagyon vannak barátnőim, és nem rég szakítottam a barátommal. Jó lenne elmenni bulizni, de félek, rosszul érezném magam ha egyedül mennék el, és hogy mások cikinek fognak tartani, és azt mondják "nézd már, eljött tök egyedül a kis szerencsétlen". Szóval nem tudom, hogy elmenjek-e így egyedül...

2016. febr. 18. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
nem ciki, de szerintem felesleges. biztos akadna legalább 1 ember, akivel elmehetnél, ha annyira muszáj. én tudom, hogy nem lenne jó egyedül, ezért akkor inkább nem megyek.
2016. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem ciki, de akkor felejtsd el az ivászatot. Tudom, hogy odaadják 17 éveseknek is, de nem az a lényeg itt, ha hogy nem lesz ki összeszedjen + nagyobb az esélye, hogy beléd kötnek, ha látják, hogy részeg vagy.
2016. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, volt, hogy én is nekiindultam egyedül, de az haverokkal való kocsmázás után volt. Kissé ittasan is tudtam, hogy lesz diszkóban ismerős, ezért gondoltam, hogy akkor miért ne. Volt is 5 ismerős legalább, szóval nekem nem volt ez gáz. De ugye én nem józanon mentem oda és biztos voltam benne, hogy lesznek ismerősök, mert általában ott mindig vannak. 19F
2016. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én elmegyek veled!
2016. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Ciki: logika ellenes dolog.

Menny csak s erezd jol magad s ismerkedj tobb celbol is.

Mondjuk kicsit para, sosem tudhatod milyen emberek lehetnek s ismert emberek kozt is lehetnek eroszakolok.

Ha olyan helyzet, irj ram s megbeszeljuk mennyek-e vedeni es persze partyzni HA SZERETNED.

19 karatezo, anti-alkoholista F

2016. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a helyedben biztos nem mennék.


A "szakítottam a barátommal" dolgok sosem sülnek el jól, általában szétcsapják magukat a lányok is ilyenkor, aztán nem árt ha ott van pár ismerős aki kézben tartja a dolgokat.


Elég csak megnézned hogy már most hányan felajánlották hogy "majd én megvédelek" :D

2016. febr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

17 éves csajként nem ártana társasággal menned,vagy legalább egy barátnőddel,nem néz ki jól,ha egy fiatal csaj egyedül kóvályog.

Szégyen lenne?

Dehogy.

Egész másról beszélek,remélem érted.

2016. febr. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Az.Bár ha közvetlen vagy,akkor úgyse maradsz sokáig egyedül.
2016. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Én már nagyon régóta nem voltam bulizni sehol, mert amióta már nem járok gimibe, azóta nincs egy haverom sem, csak egy-két ember, de őket pedig lehetetlenség kimozdítani.. Néha jó lenne valaki, akivel például ki lehetne mozdulni. ha gondolod, írj nyugodtan, beszélgetni is szívesen beszélgetek. :)

23/L

2016. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

én is szívesen mennék veled :)

22/L

2016. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!