Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki egyedül Szilveszterezni...

Ciki egyedül Szilveszterezni 25 év fölött?

Figyelt kérdés

Szóval, mivel nincs programon Szilveszterkor (ami lúzerségem bizonyítványa :( ), ezért arra gondoltam, hogy bemegyek egyedül egy Szilveszteri koncertre Budára.

Terveim között szerepel az is, hogy megpróbáljak ismerkedni, főképp lányokkal. A facebookon megnéztem, hogy kik azok, akik azt jelezték, hogy ott lesznek, és az összes csaj aki tetszik már foglalt. :( Kivéve az elhízottabbak, és rondábbak. Én nem vagyok ronda, sem elhízott, szóval nem kötelességem velük összejönnöm.


Szerinted ez lehet még így jó Szilveszter? Lehet egyedül is jól Szilveszterezni, és nem szégyenkezni mások előtt, hogy nem 20-30 fős házibuliba hívtak téged, hanem fel kellett találnod magad, és neki vágtál az estnek?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2015. dec. 30. 10:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes fazon vagy. Már az elején megmondod a moderátor mit ne csináljon, aztán közlöd még hogy a rondákkal nem kötelességed összejönni. De az a rész is tetszik hogy megnézed ki lesz ott a koncerten.

Figyelj, olyan mintha egy tini lennél. Mintha nem jártál volna koncerten sem meg szórakozni sem. Elmész é lesz ami lesz, arra számolsz hogy összejössz egyből valakivel? Vagy mi? Inkább érezd jól magad és ne tervezz előre.

2015. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Mivel a kérdés nem igazán kapcsolódik a témakörhöz, ezért kértem a moderátorokat, hogy ne rakják át máshova. Mert különben átteszik.

Mellesleg mi bajod ezzel? Téged kértelek vmire? Nem! akkor meg mi a probléma?


Aki nem tetszik azzal nem jövök össze! Te neked talán bárki jó?

2015. dec. 30. 10:34
 3/20 A kérdező kommentje:

"Elmész é lesz ami lesz, arra számolsz hogy összejössz egyből valakivel?"


Hát persze, hogy én vagyok az egyetlen aki ilyesmire utazik.. hülye!!

2015. dec. 30. 10:35
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy kell oda menni, hogy na most akkor én ismerkedek. Én utca bálba megyek, az öcsémmel (én nő vagyok). De egyedül is el szoktam menni programokra, nincs abban semmi kivetnivaló.
2015. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Na a válaszaid alapján lejött hogy miért nincs senkid.:) Meg miért nincsenek BARÁTAID akivel bulizz!
2015. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, csak nekik lett programjuk, nekem meg nem.
2015. dec. 30. 10:42
 7/20 anonim válasza:
menj nyugodtan ! pontosan én se jövők össze olyannal aki nem tetszik csak a nők válogathatnak? egyenjogúság van nem de?
2015. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Aki nem tetszik nekem, annak nem fogom dobni magamat, ilyen álszenteskedések miatt, hogy "nem számít a külső",


AKI NEM TETSZIK, AZ NEM TETSZIK!!! KÉSZ!!

2015. dec. 30. 10:45
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Primitiv vagy. Ne csodálkozz,hogy egyedül vagy.
2015. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Felnőtt párkapcsolatokban van a kérdés, de gyerek vagy még.
2015. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!