Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten tényleg spontán...

Budapesten tényleg spontán lehet barátkozni az utcán?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondta, milyen klassz hely, bárhol megszólítják egymást az emberek és elmennek bulizni, sörözni.


Én ebből semmit nem látok. Nem barátkoznak velem az utcán csak cigit kérnek meg pénzt, ha nem adok akkor meg otthagynak köszönés nélkül. Előfordult, hogy adtam de akkor is.


Voltam buliban is de ott sem volt ilyen, hogy emberek együtt táncoljanak, mindenki csak a saját haverjaival.


Hol vannak ezek a barátkozós városrészek?


2016. febr. 20. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
szigony utca, angyalföld
2016. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Hős utca Pongrác út felőli vége esténként. Ott gyorsan drága szíp testvírüknek fogadnak, a pénzed közös családi költségvetés része lesz. Mármint az ő családjuké.
2016. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Kitől hallottad ezt a hülyeséget? :D Sokkal nagyobb az elidegenedettség, mint a vidéki városokban, simán elmennek melletted akkor is, ha éppen meg akar valaki verni vagy erőszakolni az utcán, nemhogy még "spontán barátkozzanak".
2016. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem az Éjjel-nappal Budapestből kell tájékozódni.

Egyébként szerintem ez a barátkozás legfeljebb valami kis faluban érvényes ahol mindenki ismer mindenkit és mindenki tud mindent rólad. Sőt többet "tudnak" rólad mint te :)

2016. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Simán fellöknek az utcán, de ha rosszul leszel, tuti nem sokan hivnak majdneked mentöt. Nemhogy barátkozni lehet, de még csak nem is köszönnek egymásnak az emberek
2016. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet. Ez rajtad s egyén személyiségén múlik, akihez odamentél.
2016. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, ez igaz, hogy inkább lányok mondták ezt, velük meg biztos szívesebben jópofáskodnak az utcán. Én vidéken sokkal jobban tudtam dumálni idegenekkel. Volt már, hogy beszélgettem emberekkel az utcán, de főleg idősekkel. Korombeliekkel sosem, mindenkit társasággal látok meg elég sok a részeg.
2016. febr. 22. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!