Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet valakinek 1000...

Hogy lehet valakinek 1000 ismerőse facebookon?

Figyelt kérdés
Ezek a felhasználók hol gyűjtenek ennyi ismerőst, na meg persze lájkot?
2016. febr. 28. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
csoportokban megkérnek mindenkit, hogy jelölje őket.
2016. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban ismeri őket, e nem rendesen, hanem bejelöl mindenkit, aki ugyanoda járt gimibe stb. nem feltétlen vadidegenek.
2016. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is összejöhet ennyi, aki pl. több iskolába is járt (általános + gimi), és esetleg menet közben még sulit is váltott, aztán meg egyetemre megy, és ezenkívül hobbi, ismerősök, lakóhely stb. is ismerkedik emberekkel, ott pár év alatt összejöhet ennyi. Nekem is majdnem ezer van, pedig olyat nem jelölök be, akit nem ismerek, csak akivel már találkoztam. Évek alatt összegyűlt csak úgy magától.
2016. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem két ilyen ismerősöm van, mindkettő zenész, úgyhogy jó nagy a rajongótábor, az egyik ráadásul tanár is, neki ott az összes tanítvány is.
2016. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek érthetőek, de én főként most tizenévesekre gondoltam ...
2016. febr. 28. 20:21
 6/6 anonim válasza:

Van jó pár haverom, aki csak úgy jelölgeti sorba a csajokat. 90%-ukkal nem is találkoztak és nem is fognak soha!

De nyilván aki jó csaj, azokat megtalálják facen. Sokan hiszik azt hogy az egy társkereső!

2016. febr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!