Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjek magammal, hogy ha...

Mit kezdjek magammal, hogy ha nem olyan ember vagyok, mint amilyen embert elvár a mai társadalom? 23/F

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Éld úgy az életed, ahogy szeretnéd! Merd felvállalni magad, rövid az élet ahhoz, hogy mindig másoknak tegyél eleget. Azt nézd, hogy téged mi tesz boldoggá és tedd azt.
2016. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosabban?
2016. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindegy mit, bármit, csak ne panaszkodj és sajnáltasd magad. Tényleg mindegy milyen vagy, csak legyél erős, életvidám, legyen valami célod, próbáld már meg élvezettel (meg)tölteni a napjaidat, ahelyett, hogy másokat méricskélsz és belesüppedsz a negatív gondolatokba.
2016. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy nem vagy robot tömegember.
2016. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy ez nagyon jó, de a meg nem értettség és a magány, az már kevésbé.
2016. márc. 1. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Néha én is így vagyok ezzel :) Ha magányosnak érzed magad, és szívesen barátkoznál, akkor írj rám nyugodtan, hát ha megtaláljuk a közös hangot. :)

23/L

2016. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szarok az egészbe.
2016. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Találd meg a saját utad, ha úgy érzed, nem neked való a tucatrobot életmód. A fanyalgókat pedig mindig ignoráld, ne hagyd, hogy visszahúzzanak. Sok irigyed lesz, ha sikerül boldog életet kialakítanod, de nem szabad rájuk figyelni.

Persze mindezt mondani könnyű, megcsinálni annál nehezebb.

2016. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért, milyen embert vár el a mai társadalom? Szerintem elég sokféle ember jól megtalálja a helyét, talán többféle is mint korábban, nem? Főleg, a férfiaknak könnyebb az is, igazán.
2016. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta változott valami?
2019. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!