Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tizen- huszonéves fiatalok!...

Tizen- huszonéves fiatalok! Szerintetek is jobb lett volna a 80-as években felnőni?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, az internet mindenkit magányossá és izolálttá tesz, a mai világban rengeteg a stressz és egyre semmitmondóak az emberi kapcsolatok.

2016. márc. 6. 20:49
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem jó ez a generáció is. Eléggé szörnyű a helyzet, de legalább fejlődtek az emberek. Az orvostudomány is több mindent tud. Meg jó hozzáférni a neten meresztül bármihez. De szeretek kint játszani, olvasni, rajzolni, hegedülni meg íjászkodni is szóval nem csak a telefonot meg a gépet nyomkodom. A robotika elég érdekes és a mai korban kicsit jobban tisztelik a gyermekek véleményét. Habár még mindig nem ér sokat. De örültem volna ha Stan Lee-t megismerhettem volna és könnyen szerezhetnék képregényeket. Egy Queen koncert is jó lett volna. Meg kreatívabb lehetnék abban, hogy elfoglaljam magam net nélkül. Szerintem mindkettőnek van előnye meg hátránya is.
2018. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!