Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány külföldi utazást engedhet...

Hány külföldi utazást engedhetsz meg magadnak egy évben? Tényleg igaz, hogy 3-4-et csak a gazdagok engedhetnek meg maguknak?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy pl. síelés az Alpokban, vagy tengerparti nyaralás Görögországban, meg mondjuk valami távoli kontinens USA
2016. márc. 13. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem pár évenként egy esetleg belefér, de akkor sem a luxusjellegü, hanem csak kemping meg gyalogtúra a természetben.
2016. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyet se. 20 év alatt egyszer voltam külföldön, Szerbiában. Azt az utazást is ajándékba kaptam és elég lepukkant volt.
2016. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Még nem gondolkodtam rajta. Lehet, össze jönne évente, de már azt utálom, ha 50 kilométerre el kell mennem. Más városban 2 éjszaka után, nekem kell két hét pihenés.
2016. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

5 éve voltam egy kisebb utazáson ,Erdélyben, egy barátomnál aludtam,szóval semmi luxus,csak természetjárás és nevezetességek nézegetése,meg lazulás a haverokkal. Csak ételért,italért,belépőért ,szuvenírért és közlekedési eszközért fizettem,tehát olcsón megúsztam.


4 éve Londonban voltam 3 napot,az egy vagyon volt.



Jelenleg spórolok egy újabb útra,bár az belföldi lesz ,és nem is igazán nyaralás.

(Országos Kéktúra)

2016. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8 éve nem jártam külföldön. Pillanatnyilag egy középtávú vidéki utazás sem férne bele a költségvetésembe.
2016. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
En evente 2szer max 3szor megyek kulfoldre
2016. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jelenleg kb kétévente egy körút teljesen egyedül.


23f

2016. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én évente 1-nél kevesebbet. A szüleimmel soha nem utaztam külföldre, bár apámnak lett volna kedvezménye a munkahelye révén, de ők nem beszélnek a magyaron kívül más nyelvet, így nem mertek nekiindulni. Én kórussal jutottam ki anno kétszer külföldre, meg egyedül vágtam neki pár útnak 1-1 napra (nem jöttek velem ismerősök). Lakásra gyűjtöttem, de pár évente mindig kiszorítottam valamennyit utazásra, mert igényem és szükségem volt rá, hogy kiszakadjak a stresszes közegből. Most, hogy meglett a lakás, még nem tudom, hogy lesz.
2016. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Semennyit, mert tanulok és alig van saját keresetem. Családdal 4-5 évente egyszer csináltunk nagyobb (külföldi) nyaralást. (4fős család)
2016. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A családom külföldön él, úgyhogy az évi 3-4 már csak abból összejön, hogy őket látogatom. Nem vagyunk gazdagok.
2016. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!