Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan emberke, aki...

Van itt olyan emberke, aki menne külföldre dolgozni. Viszont nincs kivel mennie? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval mennék külföldre dolgozni, kellene egy társ barát etc.. Az ismerőseim elégedettek a jelenlegi életvitelükkel én viszont nem. Szóval ilyen emberkékkel ismerkednék. 26/f

2015. máj. 7. 15:38
 1/3 Francis Pope válasza:
Jól gondold meg, hogy külföldön akarsz e dolgozni, hogy mit kell beáldozni érte és hogy megéri e... Én kb 2 éve dolgozom egyenlőre még itthon, hogy a szükséges anyagi háttér meglegyen arra az esetre is, ha teszem fel egy ké hónapig nem tudnék elhelyezkedni kint. De ha már van ill. lenne kint munkád, akkor sem árt némi anyagi háttér... Függ attól is hova szeretnél menni, mit szeretnél csinálni, milyen biztos a nyelvtudásod, ügynöksgen keresztül vagy saját kútfőből mész stb. Széles a skála. Ezért szerintem nem árta némileg pontosabban írnod erről. Pl: hova mennél, mit dolgoznál, mennyi időre mész... Lehetne még sorolni. Ha van kint ismeősöd akivel még jóban is vagy sokat jelent.
2015. máj. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem Anglián belül, Bristol-London az úti cél. Kezdetben valami mosogató állásra gondoltam, amíg nem beszélem szlenget stb. Aztán villanyszerelőként folytatom vagy egy gyárba elmegyek targoncázni, mindkettőben van gyakorlatom. Az indulótőkém lassan megvan. Agency-kel nem foglalkozom. Csak kimegyek, 2-3napig lakhatok egyik ismerősömnél, addig keresek egy albit(szobát). Közben beszerzem az alapdolgokat, ami a munkavállaláshoz szükséges. Ez jó elképzelésnek tűnik?
2015. máj. 13. 12:15
 3/3 anonim válasza:
Teljesen. Mind villanyszerelőkre mind targoncásokra nagy igény van és jól meg is fizetik. Bristolt tudom ajánlani mi is kB három hete vagyunk itt és szakmámban(CNC programozó) dolgozok. Úgy jöttünk ki hogy semmi nincs elintézve csak a szállás. Beregisztráltam több közvetítő irodába is és két hét alatt be is hívtak interjúra majd felvettek. Azzal számolni kell, hogy átlagosan ennyi az átfutási idő. Viszont hozzá kell tenni, hogy én folyékonyan beszélem az angolt. Anélkül valami betanított munkát lehet kapni csak minimálbérért. Viszont aki azt mondja hogy nem talál munkát az vagy válogat vagy egyáltalán nem beszél angolul. Tudom ajánlani a bristoli magyarok fb csoportot ha infóra van szükséged. Sok sikert.
2015. máj. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!