Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetne jobb az életem?...

Hogyan lehetne jobb az életem? (több lent)

Figyelt kérdés

Még 5.-ben minden jól alakult. De a következő évben minden megváltozott. Nagyon sokszor maradtam egyedül, kirekesztettek és már gondolkodtam a halálon. 7.-ben első félévben azt hittem, hogy majd most végre jó lessz minden és végre boldog leszek. Második félévben minden rosszra fordult. Úgy érzem kirekesztenek. Egy lány néha nagyon bunkó velem, akikkel vagyok nem foglalkoznak velem sokat és a fiúk is piszkálnak. Attól félek ha gimibe magyek nem találok olyan társaságot akikkel szivesen vagyok és ők is velem. Valahogy szeretnék a mostani osztályomban olyan kapcsolatokat kialakítani akikkel malyd fogom tudni tartani a kapcsolatot és szeretünk együtt lenni. Ha ez nem lehetséges akkor legalább olyanokat keresni vagy olyánná válni akit szeretnek és ki tudom húzni 8. végéig. De ha a gimiben nem találok olyanokat akik befogadnak, jó társaság, nem valami kocka csoport és egyedül maradok? Lehet, hogy túl sokat aggódom?


13/L



2016. márc. 14. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
13 éves vagy.Természetes ha aggódsz az ilyen dolgokért.Szerintem próbálj meg mindenképp új kapcsolatokat kialakítani a jelenlegi osztályodban,egy próbát megér!És gimiben új barátokra lelsz,biztos vagyok benne!Csak elkell fogadjanak olyannak amilyen vagy!Ha ezt nem teszik meg.. sajnálom őket.Kitartás,minden rendben lesz! :)
2016. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!