Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mi számít zaklatás...

Szerintetek mi számít zaklatásnak?

Figyelt kérdés
Ha valaki facebookon bezsélget valakivel, x időeje mrá 3 éve de még sosem találkoztak, és a az egyik mindig csinál ujabb facebookat, hogy tudjun irni, neki mivel összevannak veszszve a másik meg ok nélkül letiltotta, vagy az számít zaklatásnak, ha fenyegető és egyéb üzneteket küldözget facebookon vagy élőben vagy telefonon a másiknak, és igy nem haggya békén?
2016. márc. 16. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Be tudod állítani a facebookon, hogy csak ismerősöktől kaphass üzeneteket. Más nem írhat. Illetve azt hiszem annyit módosítottak rajta, hogy az üzenete az egyéb mappába kerül, így nem kell foglalkozni vele. Azt is be tudod állítani, hogy ne tudjanak ismerősnek jelölni, csak te. Én ezt csináltam amikor valaki zaklatott. Azóta nyugtom van. Különben azt tudom tanácsolni, hogy ne reagálj a provokálásra. Egyáltalán ne olvasd el az üzeneteket, mert látni fogja, hogy olvasatlan. Előbb utóbb csak ráun.
2016. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!