Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zaklatásnak számít, ha ráírok...

Zaklatásnak számít, ha ráírok egy volt kolléganőmre és nem válaszol vissza facebookon, azután félévente újra ráírok "hogy van, mi újság vele rég hallottam felőled" és ugyanilyen időnként megismétlem?

Figyelt kérdés

Kb. 4-dik eset. Ha valaki nő lenne, az miért lenne ilyen?


F



2016. jan. 12. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagyok, nem csinálnék ilyet, ez tiszta szánalom.
2016. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Miért erőlteted? Engem nagyon zavarna. Fogadd el mások szabad akaratát!
2016. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

mi a xarert irsz neki, most komolyan?`


amugy ez meg nem zaklatas, csak hulyeseg.

2016. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy neki szimpatikus, nem akar veled beszélgetni. Innentől kezdve nem tudom miért jó neked, hogy erőlteted ezt a dolgot.

Egyértelmű hogy nem kíváncsi rád.

2016. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem zaklatás... mert ha zavarná, egy kattintással letilthatna... de mondjuk ha tényleg soha nem ír, akkor kár fecsérelni rá az időt, beláthatnád, kedves kérdező... :)
2016. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem 5.-re már nem próbálkozol. Mert nincs értelme.
2016. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Régen volt valami "egyéb" fül, ahova olyan üzenetek kerültek amik nem ismerőstől jöttek vagy valami hasonló. Szóval simán lehet hogy észre se vette hogy írtál neki, vagy csak pár héttel később akkor meg már fura lett volna válaszolni. Én jártam így.
2016. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

"Btk. 222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetve mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Ha csak érdeklődsz, az szerintem nem zaklatás. A rendszeresség ugyan megvan, de semmi más.

Csak nem értem, hogy ha nem válaszol, akkor minek keresed.

2016. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
tényleg, miért csinálod?
2016. jan. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne azért ránézni a nő idővonalára is, mert lehet, hogy szimplán csak nem "FB-őrült", aki mindennap rajta lógna, hanem csak ritkán lép fel rá.

Ha nem a fenti a dolog rejtélye, akkor szerintem is jobb, ha befejezed az írogatást, mert fölösleges. Lehet, hogy csak önvédelemből nem válaszol, mert pl. féltékenykedő a pasija, ezért nem akar balhét.

2016. jan. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!