Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te a pénzért nyilvánosságra...

Te a pénzért nyilvánosságra hoznád az életed, úgy hogy a sztárok teszik? Pl Justin Bieber

Figyelt kérdés

Az hogy mindenki tudja mit csinálsz, kimész az utcára már fotóznak, kameráznak téged.


Felmész a netre és mindenhol magadat látod. Hogy lehet így élni?


Vagy van ezeknek a sztároknak magánszférájuk is?



2016. márc. 22. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem sztárok, akik ezt csinálják, csak ismert emberek akik az ismertségükből igyekeznek megélni. A sztároknak ilyenekre nincs szükségük, ők nagyon jól megélnek anélkül is, hogy eladnák magukat a médiának. Nem lennék rá hajlandó, de én médiaellenes vagyok. Manipulatív, butító eszköz.
2016. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MZ.per.X ***** válasza:
66%

A fotózás, kamerázás azért nem olyan zavaró dolog ha közben egy Ferrari vagy Lamborghini volánja mögött ülsz, az ilyen emberek meg nem tömegközlekedéssel járnak-kelnek.


Ha én neten magam látnám...hát szarnék rá, ha annyi pénzem lenne mint egy ilyen embernek, akkor nagyjából soha nem is ülnék gép elé, mert csinálhatok helyette bármi mást.


Magánszféra is meg tud maradni ha úgy akarja valaki, azért megvannak a körök ahol csak a gazdagok mozognak.


Részemről mondjuk tárgytalan lenne a dolog, mert baromi antiszociális, zárkózott vagyok, és soha nem tudnék jól színpadon szerepelni.

2016. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Én még talán tudnám kezelni, de van három gyerekem, őket nem akarnám ennek kitenni.
2016. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En siman de megis kinezne azt hogy egesznap eszek edzek alszok meg kockulok
2016. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ez nemsemmi, hogy aki nemleges választ ad, azt lepontozod, gratulálok. :D
2016. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, annyi pénzért megtenném. Ha meg elegem lenne, akkor visszavonulnék valami luxusszigetre pár hónapig. Annyi pénzből ezt is megtehetem.
2016. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annak, ha vki híres lesz, bizony ilyen ára van. Jó, nem minden esetben, hanem akkor, ha úgy lesz híres, hogy az embereket érdekli... tehát mondjuk filmszínész, énekes, nem pedig színházi színész. Valamit valamiért.

Én biztos, hogy nem bírnám ezt. De mondjuk nem is vagyok annyira exchibicionista alkat, sem tehetséges. Inkább szeretek meghúzódni a háttérben (nem tapéta módon, de nem szeretek nagyon megbotránkoztatni másokat vagy nagyon kitűnni a tömegből).

2016. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!