Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A sztárok egészségesebbek,...

A sztárok egészségesebbek, mint az átlagos emberek? Mert ugye nekik mindenre van pénzek kezelésékre stb

Figyelt kérdés
Szép a bőrük, arcuk minden. Olyan hibátlanok. Ennyit tesz a pénz?

2015. okt. 8. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy átlagban a gazdagabb emberek egészségesebbek, mint a szegények, mert telik nekik egészségesebb, változatosabb étrendre, több idejük jut magukra amit pl. edzésre, sportra fordíthatnak.

A sztárok szépsége pedig mű; drága smink, profi sminkesek csinálják meg nekik (pasiknak is), profi fodrász, drágább, általában jobb minőségűbb ételek, de főként a cenzúra, és a fotómanipuláció.

Ha rákeresel sztárokra smink nélkül, teljesen átlagosan néznek ki. Sőt, van hogy még sokkal rondábban is. Mert azért a sok smink öregíti a bőrt alatta, meg egyes hírességek igencsak sok drogot próbáltak már.

2015. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igen, másrészt sokat számít a jó smink.

Ám nem alap igazság az hogy aki sztár az egyben gazdag is. Rengeteg ellen példa van...

Mindenesetre akinek van pénze annak futja jobb minőségű termékekre. De egy gazdag is tud felelőtlenül élni (lásd. dorgos korai halálesetek). Én mindenesetre kevesebb pénzből éltem már egészségesebben is mint most. Szerintem odafigyelés kérdése az egész.

2015. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kajás rész félrement, de.. érted. :D Annyira hibátlan sztárszéppé nem tesz az egészség.
2015. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ugyanolyanok mint az átlag emberek. Van aki ad magára, van aki már túlzásba is esik, van aki meg szarik bele a dolgokba.


Na meg kit nevezünk "szárnak"? Egy Brad Pittet vagy egy Győzikét?


De még csak azt sem mondhatjuk hogy azért van mert annyi pénzük, idejük lenne. Lehet lent van 2 órát naponta kondizni, de mellette ezer helyre megy, turnézik, szerepet tanul, ugyanígy az átlag ember is megteheti hogy munkából hazafele teker egyet biciklivel, vagy reggel elmegy futni, esetleg egy órát lemegy edzeni...heti 2-3 edzés a többségnek beleférne.


Az egészséges táplálkozáshoz sem kell milliomosnak lenni, csak oda kell figyelni mit eszünk. Saját példámon nem mindegy hogy X összegből vettem csomag ropit, kólát, virslit zabáltam hotdogként telenyomva mustárral. Vagy vettem rizst, csináltam gyümölcs salátát és csirkemellet, ami messze kevesebb zsír, több fehérje, és vitamin.

2015. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szép a bőrük, arcuk minden. Olyan hibátlanok."


Hihetetlen hogy van meg ember a foldon, aki nem hallott a sminkrol es a szamitogepes utomunkarol...

2015. okt. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiatal lehetsz es elhiszel mindent, amit a filmekben latsz, ugye?


Itt van, ezt nezd vegig, hogy milyen szep a boruk meg minden.....


[link]

2015. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A sztárok is ugyanolyanok mint az átlagemberek.

Persze a pénz sokat számít, de ha valami vele született , vagy gyógyíthatatlan betegségről van szó, akkor a pénz nem sokat számít( Gondolok itt például Michael J. Fox-ra, Michael Jacksonra , stb )

Meg amúgy nem attól lesz valaki egészséges, ha gyógyszereken , és kezeléseken él.

2016. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hinémm, hogy egészségesebbek lennének. Az, hogy szép a bőre, nem jelenti azt, hogy vki egészséges. Az tény és való, hogy jobb minőségű ételeket esznek, szépségápolási termékekből is egészségesebbet használnak, már a foglalkozásuk miatt is kell edzeniük.

De mindezt simán lenullázhatja az, hogy sokkal többet isznak, drogoznak, kevesebbet tudnak aludni, van olyan helyzet, amikor nem válogathatnak a kajákból, több számmal kisebb cipőt, ruhát kell hordaniuk eseményekre, mert azt kapták a szponzortól... a nőknek állandóan magassarkú, ha valahol megjelennek. Sok smink, depresszió stb...

2016. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!