Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, nők ha sétáltok az...

NagyTibirka kérdése:

Lányok, nők ha sétáltok az utcán és láttok egy fiut mi az ami tetszik rajta szóval mit néztek meg először egy fiun? {magassag, frizura, testsuly, szeme, arca}?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először magát az összképet. Aztán mindenképpen az arca, azon belül is különösen a szemét, illetve a borosta az már plusz pont. Aztán a haját. ( vöröseket nagyon bírom valamiért ) Utána kicsit jobban a testét, magasságát ( 170 körüliek nálam a nyerők ) és ha megtudom, akkor a seggét:D Szerintem ez kb úgy van mint a férfiaknál. És nekem senkise mondja, hogy nem szokott egy jó pasi segget megnézni az utcán. Bár, lehet csak én vagyok ilyen, de nem hiszem:D
2016. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

/ első vagyok /

Amúgy egy kérdés: testsúlyát hogyan tudom megnézni? :'D

2016. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hat peldaul azt latod az arcan hogy kicsit duci vagy pocakos vagy vastag combja van
2016. márc. 27. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Alacsony vagyok, ami először feltűnik perifériából az a magasság és a járás, öltözködés. Aztán arc, haj. Kezek, lábak pontosabban. Végül derék, váll szélesség és fenék. :)

Persze ez pár másodperc alatt lezajlik.

2016. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem nézem meg a fiúkat az utcán, csakakkor, ha valami nagyon megragadja a figyelmemet, akár ruha, akár arcszőrzet, haj, stb.

Amúgy ismerkedésnél amit megnézek: láb, fenék, száj, cipő.

2016. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elsőre a haj, mert mániám a hosszú, szerintem pasikon a legszexibb a hosszú haj. Kár hogy nem soknak van ilyen.

De minden más is számít, főleg az összkép, meg hogy igényes legyen, ne legyen elhízva, ne lógjon rajta a ruha, öltözzön előnyösen, ne a sablondivat szerint, stb.

2016. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Testfelépítés és arc.
2016. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem nézek meg fiúkat az utcán, csak azokat, akik kitűnnek a tömegből, mert ilyen modell alkatúak, tudod, magas, jóképű, belőtt frizura, napszemcsi, tökéletesen összeválogatott ruhák. Mintha egy magazinból lépett volna ki. Na az ilyen ritka, őt megnézem tetőtől a talpig. Az átlag srácokat nem csekkolom.
2016. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Férfiakat szoktam csak megnézni.

Alkat, magasság, stílus a legszembetűnőbb.

Ha jóval közelebb van hozzám akkor arcforma, szemek, ajkak, haj.

De azt szoktam észrevenni legelőször ami a legdominánsabb, annak a tulajdonságnak meg nem feltétlenül kell tetszenie.

pl: Rendszeresen látok egy fiatal férfit, reggelente gyakran utazunk ugyanazon a buszon. Az aránytalanul vastag combja tűnt fel legelőször, utána néztem meg jobban. Teljesen átlagos pasi, ha nincsenek a vastag combjai észre sem vettem volna.

2016. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az arc.

Nem arról van szó, hogy mennyire néz ki jól (persze van akinek tetszik vki, van akinek nem..) hanem, hogy milyen benyomást kelt.

Okosnak tűnk, igényesnek? De azért nem beképzelt?

Ez jó. Az ilyen tetszik.

2016. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!