Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor megláttok egy ilyen...

Mikor megláttok egy ilyen frizurával rendelkező lányt mit gondoltok? Tetszik? Esetleg ciki?

Figyelt kérdés

[link] vagy [link] vaagy [link] esetleg [link]

Mikor kislány voltam sokszor viseltem ilyeneket, de már nem merem, valahogy túl idősnek érzem magam hozzá. :D Gáz lenne ha ilyen hajakkal mennék utcára, iskolába? Ti szoktátok ezek közül bármelyiket is viselni? 16/L



2015. okt. 15. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jol nez ki

Viseld onbizalommal ,es jol fog alni! :)

2015. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amugy azt gondolom ,hogy jo a stilusa. Egyaltalan nem ciki
2015. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

A fonott kontyos hajak finoman nőiesen, ezeket szerintem könnyű magabiztosan, természetes viselned.

A kétcopfos iskoláslány frizura bevállalásához szerintem kell egy kis vagányság, esetlenül viselve könnyen tűnhetsz gyámoltalan 14 éves bakfisnak, viszont vagány hozzáállással ördögien szexi.

2015. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
Az utolsót nagyon tudnám szeretni.
2015. okt. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a legtöbbeknek előnytelen
2015. okt. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nos a két copfos iskoláslány frizurát 8.-ban még viseltem rózsaszín pólóhoz, világos farmerkabáthoz és sötét farmerhoz, de leszoktam róla mert mindenki egész nap a fonataimat fogdosta. :D

4. A frizura vagy a hajszín tetszik?

5. Kinek nem áll jól? Szerinted miért előnytelen?

2015. okt. 16. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
A két copf az tetszik de nekem fekete hajnál.
2015. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2015. okt. 19. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!