Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szeretne? (BŐVEBBEN LENT)

Seymour99 kérdése:

Mit szeretne? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal kresz tanfolyamon. konkrétan annyi volt hogy észre vettem hogy figyel, összeakadt a tekintetünk, egymásra mosolyogtunk. A tanfolyam végén gondoltam megkérdem nincs-e kedve lejönni valahova beszélgetni, erre azt válaszolta hogy messze lakik Győrtől így nem is tud olyan könnyen bejönni. (Igaz, bakonyi a csajszi) gondoltam se baj, majd megoldom másképp, beszélgettünk, többször rám írt, szóval tényleg. Volt hogy egész nap beszélgettünk. Többször volt hogy teljesen ok nélkül rám mosolygott. Vagy például a vizsga előtt gondoltam felé fordulok mielőtt elkezdjük (megnézem hogy ide dob-e egy mosolyt. Háttal ült nekem.) Felém fordult, összemosolyogtunk, ami hadd ne mondjam nagy dopping volt számomra) Hamarabb végzett mint én vagy negyedórával. Amikor kimentem mondta hogy aggódott már értem hogy sikerül-e.


Na most. Ha azt nézzük nem mosolygok össze olyannal akitől nem akarok semmit. Legalább is én egy barátra se mosolyognék, mert eléggé hülyén venné ki magát. Viszont hogyha egy picit is megpróbálok komolyabb szintre lépni vele, semmi érzelmi reakciót nem váltok ki belőle. Amit nagyon ne értek. Oké, mondta hogy nem akar pasit. De akkor miért viselkedik úgy ahogy? Valaki tudna nekem segíteni? Bárkit kérdeztem eddig, senki sem tudott érdemlegeset mondani, csak álltak értetlenül mint én most.


Köszi hogy elolvastad ezt a hosszú szöveget, és előre is köszönöm a segítségedet :)


Mindketten 17 évesek vagyunk.



2016. ápr. 3. 21:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásért, *eljönni valahova
2016. ápr. 3. 21:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetcel neki vagy nem akarja elsietni.

Szerintem, ez a távolság oka is lehet.

2016. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És akkor most mit csináljak? Úgy voltam vele hogy nem erőltetem az egészet. Már két napja nem beszéltünk.
2016. ápr. 3. 21:38
 4/8 anonim válasza:
Szia, nem tudom hogy bukkantam rá a kérdésedre és miért olvastam el de van egy ilyen lány "típus". Szép? Mármint úgy tudja is magáról? Mert ha igen akkor lehet hogy szereti " kelletni" magát és neki ez esik jól de semmit nem akar.
2016. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, gyönyörű *.* De tudod, viszonyítás kérdése, mindenkinek más a szép. :)
2016. ápr. 3. 22:09
 6/8 A kérdező kommentje:
De kicsit se az a hülye p*csa forma.
2016. ápr. 3. 22:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Válaszokat még várom. Szeretnék valami megoldást találni erre a hülye helyzetre.
2016. ápr. 4. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Reged akar de tudatosan nem akar pasit. Beszélj vele errol es kesz.
2016. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!