Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy a magát megjátsszó, főnökösködő lányok engem mindig utálnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se túl csendes se beszédes sem.Az,hogy "utálnak" nekem úgy nyilvánul meg,hogy flegman néznek,direkt nem köszönnek stb
2016. ápr. 7. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mással is ezt csinálják.De miért törődsz velük? Az ilyen csak arra érdemes, hogy levegőnek nézd.Vagyis még annak se, mert a levegő legalább hasznos.az ilyen tyúkok viszont nem.
2016. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom itt az a probléma, hogy mással foglalkozol. Ő a főnök, te pedig konkrétan beosztottad magad alá. ~kb


Ha már ezzel a hasonlattal éltem, akkor érd el, hogy "munkatársak" legyetek, azaz FOGLALKOZZ MAGADDAL!

Ne érdekeljen mit gondolnak mások rólad. A szükségleteid érdekeljenek, a saját érzéseid, és találd meg a legjobb utat, amivel ezeket kielégítheted. Hajrá!

2016. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!