Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan működik a lakó gyűlés...

Hogyan működik a lakó gyűlés mi ennek a menete?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz lakó gyűlés és ez lesz életemben első lakó gyűlésem, ez hogy megy? Vigyem magammal az adás vételi szerződésemet hogy enyém az ingatlan és igazolom hogy jogosan vagyok ott a gyűlésen és mire számítsak és szavazás megy vagy mi szokott ott általában történi?


30/F



2016. ápr. 8. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan mint egy szülő értekezlet... nem kell semmit vinned.
2016. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És lesz ott névsor olvasás jó ez hülye kérdés DE TÉNYLEG SOSE VOLTAM MÉG ILYENEN ÉS ÉRDEKELNE HOGY MIRE KÉSZÜLJEK.
2016. ápr. 8. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz. :D
2016. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudják, hogy te vagy a tulajdonos, nem kell igazolni, hiszen fizeted a közös költséget. Jelenléti ívet kell aláírni. Küldtek előre egy napirendet a meghívóban, a napirendi pontokat kell kézdeltartással megszavazni vagy nem. Ha akarsz, hozzászólsz ha nem akarsz, nem.
2016. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak azért gondoltam hogy valamivel kell-e magamat igazolnom hogy tulajdonos vagyok mert eddig albérlő voltam persze más helyen és csak féléve lettem tulajdonos.

És anno mikor albérlő voltam akkor is fizettem közös költséget.

2016. ápr. 8. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de albérlőként is ugyanúgy ajánlatos lakógyűlésre járni, mint tulajdonosként.
2016. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell igazolni, de egy névsort alá kell írni, meg kapunk ilyenkor 1-1 színes lapocskát, amivel a határozati pontokról szavazunk. Nálatok lehet, hogy másképp megy, nem tudom. Mondjuk ha megbízottam lenne ott, akkor a lakógyűlési meghívón van egy ilyen rovat, amit alá kellene írni, és azt leadni, hogy nem a tulajdonos vesz részt, hanem csak megbízott, és a tulajdonos nevében szavazhat.
2016. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!