Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Windows 7 verzió a...

Melyik Windows 7 verzió a legjobb nekem?

Figyelt kérdés
Otthoni felhasználó vagyok,főként játékra használom a gépemet,és szeretnék minél több erőforrást megtakarítani azzal hogy a nekem megfelelő Windows 7 verziót választom.Minden szépségét a Windows 7-nek kiszeretném használni,csupán a nekem nem kellő szolgáltatásokat,programokat nem szeretném használni.Ezek szempontok szerinti ajánlatokat szeretnék kérni,a válaszokat előre is köszönöm.

#Windows 7 #Otthoni felhasználó
2014. nov. 6. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Home Premium, legfeljebb Professional.
2014. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neked milyen van?
2014. nov. 6. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem Professional volt, de most 8.1 Pro van.


Ultimate meg ilyenek nem kellenek. Az Enterprise nagyvállalatoknak (céges környezetbe) való.


Ha le tudod írni, konkrétan milyen szolgáltatásokat igényelsz, akkor utána tudok nézni benne van-e.

De szinte biztos vagyok, hogy a Home Premium is elég lenne neked (nekem is).

2014. nov. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
windows 7 összes látványbeli funkcióit szeretném csak.
2014. nov. 8. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Azok szerintem a Starter-t kivéve (ez netbookra való) mindegyikben benne vannak.


De mint említettem, én Professionalt használtam. Szóval azt nyugodt szívvel tudom ajánlani.

Elvileg a Home Premiummal sem járnál rosszabbul (pár extra nincs benne a Professionalhoz képest), amit hirtelen megemlíteni sem tudok (mert nekem [sem] volt rá szükségem). Ami eszembejut most hirtelen: állítólag a Home Premium csak 16 GB-ig tudja kezelni a RAMot, bár az is rengeteg...

2014. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
átváltok windows 8.1-re abból a pro kell nekem nem?
2014. nov. 20. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
A sima is jó. Én Pro-t használok, bár valószínűleg nekem is elég lenne a sima 8.1.
2014. nov. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!