Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek egy része (zöme...

Az emberek egy része (zöme része? ) miért nem hallgatják végig mondandódat, miért szólnak közbe?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ilyet csinálni, ha tudom mit akar mondani és továbbugrom a következő szintre a beszélgetésben...
2016. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a biztosítási ügynök is a cég 100 éves történetével kezdi a mondandóját, ahelyett, hogy a rámsózandó termékről beszélne.

Az a fajta vagyok én is, aki csak a lényeget szeretné, a rizsára nem kíváncsi. És a rizsázást hallgatni nincs is időm.

2016. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én baráti beszélgetésre gondoltam, nem porszívóügynökökre!
2016. ápr. 15. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert bunkók.
2016. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es; nem úgy van. Még családon belül sem. Rendszeresen a félbeszakítás után többször kell nekirugaszkodni, hogy nem, nem azt akarom mondani, pedig csak egy mondat lenne, hogy légyszíves nézd meg ezt vagy azt.


Szerintem azért nem hallgatják meg, mert igazából utálják, hogy szól hozzájuk, akit félbeszakítanak. De van, hogy nincs választás. El vannak foglalva saját magukkal, terhükre van, akit félbeszakízanak, minél előbb meg akarnak szabadulni tőle.

2016. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!