Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjünk ezzel a lánnyal?

Mit kezdjünk ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hetedikes vagyok, elsőtől ebbe az osztályba járok. Ám hetedik év elején jött egy új lány. Akkor még megsajnáltuk a baráti társaságommal, tehát befogadtuk. Tudni kell, hogy mi lányok az osztályban, két "csoportra" vagyunk osztva. Szóval, mi a saját csoportunkba befogadtuk. Aztán kezdett a lány furcsa lenni... elvette a cuccainkat, és kihasználta, hogy kétszer akkora, mint mi (súlyra és magasságra is), tehát nem adta vissza egy könnyen, és nem is olyanokat vett el, hogy ceruza, vagy ilyesmik, hanem fontos papírokat, amik kellettek. Ha meg valami csoda folytán sikerült megszerezni, akkor besértődött... ne kérdezd, miért.

Aztán túl erőszakossá vált. Két nap után felakart menni az egyik barátnőmhöz, és nem kérdezte, hanem megparancsolta neki, hogy 'ő most fel fog menni hozzá, és nem érdekli, hogyha nem engedi meg.' Nem is lett volna semmi baj, felengedte volna, de az a stílus...

Pár hónapig ez ment... tudni kell, hogy a csoportunkban két legjobb barátnő páros van, négyen vagyunk ebben a csoportban. És neki én nem voltam túl szimpi, ám a legjobb barátnőm az volt neki. Egy nap félrehívta, és megmondta neki, hogy engem hagyjon ott, és legyen vele legjobb barát. Megmondta neki a barátnőm, hogy dehogyis, utána meg persze elmondta nekem a történteket. Akkor nem álltam vele szóba, rájött, hogy mi a bajom, azóta átment a másik csoportba.

Nekik meg olyanokat beszél, hogy velünk ne álljanak szóba, meg hogy mi voltunk a hibásak, és ő az áldozat... és biztos azért voltunk vele olyanok, mert dagadt.

Miközben ő volt a szemét, aki szétakart minket választani, aki mindenki háta mögött hazudozik (vegyünk egy példát. Y - nak elmondja, milyen szemét X, aztán megy X - hez, hogy Y milyen köcsög), és aki ilyen... őrült, erre jobb szót nem tudok.

A jelenlegi csoportjában is mindenki utálja, de nem érdekli, követi őket, meg ugyanolyan, mint velünk.

Mit kéne kezdeni vele? Vagy én látom rosszul, és én vagyok ellenséges a történtek miatt?

Bocsánat, ha nem lehet érteni az írásomat...

14/L.



2016. ápr. 18. 20:38
 1/10 A kérdező kommentje:
*Megmondta neki a barátnőm, hogy dehogyis, utána meg persze elmondta nekem a történteket. Akkor nem álltam az új lánnyal szóba, rájött, hogy mi a bajom, azóta átment a másik csoportba.*
2016. ápr. 18. 20:42
 2/10 anonim ***** válasza:

Én szerintem most a lehető legjobb a helyzet. Ezt írod:


"Nekik meg olyanokat beszél, hogy velünk ne álljanak szóba, meg hogy mi voltunk a hibásak, és ő az áldozat... és biztos azért voltunk vele olyanok, mert dagadt. "



Ha átment a másik csoportba, akkor nektek már nem kell leráznotok, a másik csoporttal meg eddig se voltatok nagyon jóban. De ha jóban voltatok, és szeretnétek, akkor is elég csak várnotok. Amennyiben valóban olyan szemét, ők is rá fognak jönni. Örüljetek, hogy épp nem a ti nyakatokon lóg.

2016. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy valószínűleg azért jött el az eredeti osztályából, mert csúfolhatták, és saját maga utálja a testsúlyát, és rátok keni. Szerintem nem tudja hogyan kell barátkozni. De ez nem a ti bajotok. Nem kell mindenki lelki világát ápolnod, csak ne csúfoljátok.
2016. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd hamarosan a másik csoport is rájön, hogy milyen egy kígyóval van dolguk, aztán majd kipenderítik..ki marad neki akkor? A fiúk?
2016. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)
2016. ápr. 18. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Hasznosak? Mi történt?
2016. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, hasznos volt. Levegőnek nézzük, szerintünk így a legjobb.

Próbál velünk szóbaállni, meg látszik, hogy ott nem érzi jól magát, és velünk akar lenni, de egyikünknek sem szimaptikus többé.

2016. ápr. 20. 08:31
 8/10 A kérdező kommentje:
*szimpatikus :).
2016. ápr. 20. 08:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Megoldódott a dolog. Elmegy az osztályból. :)
2016. ápr. 20. 14:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez sem igazi megoldás. Szegénynek azt kéne megmutatni, hogy kell igazából barátkozni, de ez nem a ti feladatotok.
2016. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!