Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szép nők, mit gondoltok a...

Szép nők, mit gondoltok a férfinek miért nincs elvárása tőletek anyagilag?

Figyelt kérdés
Más a felfogása? Mi játszódhat le benne? (Biológia-gének,neveltetés az indíték?)

2016. ápr. 21. 09:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon rá vagy pörögve erre a témára...:D
2016. ápr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Miért csak a szépeket kérdezed? Tedd fel magadnak a kérdést, miért is kell a férfi népnek pénzt keresnie?! Talán mert ha a nő megszüli a gyereket,akkor ki fogja előteremteni a pénzt a családnak a megélhetésre? Kinek kell otthon maradnia a gyerekkel? Ki eteti? Látom az előző kérdésed ihletett meg. Én azt mondom, ha a férfi szülne gyereket,nyilván ő támaszthatna elvárást ilyen téren. Nem tartom magam bomba nőnek,de szépnek igen, adtam én már esélyt olyannak,akinek kilátszott a feneke a csóriságtól. Három évig küzdöttem,hogy vigyük valamira, mit kaptam? Ő nem azért tanult (szakmát), hogy mást csináljon,akkot se,ha az évből 8 hónapot otthon ült kisebb nagyobb kihagyásokkal. Hát akkor toszd meg,én sem azért tanultam 5 évig egyetemen,hogy mást kitartsak, így hogy tervezzek családot? Egy álmodozó link alakra? Nem azt mondom,hogy milliomosokra hajtok,de legyen normális fix munkahelye meg fizetése,ha arra kerül a sor,hogy családot szeretnénk. Mert a nőnek van egy biológiai órája,ami kb 35 éves kora körül valószínűleg elkezd lejárni, a pasi meg 50 évesen is felcsinálja a fiatal kis bigéjét. De a nőnek akkor már nem igazán lehet gyereke, álomvilágban élni meg nem érdemes.
2016. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De itt ebben az oldalban az a baj hogy mindenki magára veszi a dolgot. Nem a nőnek hanem a nőknek szól. tehát nemegy személynek. Magyaráűzkodhatsz nyugodtan. De itt most nem ate helyzetedről ahnem melletted másik 300 nőről van szó akik 20 feéettiek és mondjuk 30 alattiak meg persze azokról akik 30 felett is konditerembe jűrnak de nem érdekli őket a gyerekszülés. mert már a luxusélet miatt akarják a pénzes férfit a nők nem a gyerekszülés és biztonságos körülmény miatt. Egy bombanő miért akarna gyereket szülni ? Azért hogy lehízzon? ne viccelj akkor nem kellene a kutyának sem.Luxuscikké tette magát a nő piacon az viszi akinek a legtöbb van. nekem is van fix munkahelyem normális fizetésem de nem vagyok milliomos és nincs jó nőm pont ezért. Én nem kértem senkitől hogy eltartson de azt sem visszautasítson csak azért mert számára nem artozom az elitek közé
2016. ápr. 21. 09:41
 4/28 A kérdező kommentje:

A férfi élni akarja az életét de nem tudja mert oylan falakba ütközik amit lassan már csak aerőszakkal törhet át.

nem mond nekem azt hogy egy 23 éves lány a gyerekszülés miatt nem jön 9össze velem? Meg másik ezerrel sem? Könnyű a gyerekszülés indíttatása mögé bújni, de még akkor is ezt teszitek amikor közel nem erről van szó. van nő akinek a mai napig nincs gyereke és régen is álomvilágba n élt ahogy most. tehát ezt nem lehet kimagyarázni mi férfiak nem kérünk pénzt a nőtöl ahhoz hogy velünk lehessen. csak neki azért nem kell könyörögnie mert ők válaszák a férfiakat és a lábuk elött hevernek sokan. majd ha viszanyalna a fagyi akkor kéne. fordulhat még a világ 200 éven belül de addigra már sehol nem leszünk ebben a testben

2016. ápr. 21. 09:44
 5/28 anonim ***** válasza:
43%
A szépség nagyon relatív. A kérdésed éppen emiatt értelmetlen.
2016. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Màr bocsánat, de ember, te nem filozófus szerettél volna lenni csak nem sikerült?


Már nem azért, de mi a baj, ha egy nő nem akar gyereket szülni? Sok nő szeretné a karrierét építeni 20-30 éveiben és nem egy léhűtő férj mellett a gyereket is nevelni.

2016. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te ugyanúgy leáltalánosítod a szép nőket, mint én a kérdésedre adott válaszom. Ez már csak így működik, ha valaki nagyon szép és érdekli a pénz,hogy kényelmes élete legyen, akkor azért tegyen valamit az asztalra az a pasas,aki csúnya. Ha meg nem csúnya,akkor vagy talál magának szép nőt vagy nem, de ez a hozzáállásán múlik, nem a pénzén. Elég lehangoló azt a nyavalygást hallgatni egy helyes pasitól, hogy úgy is el fogom hagyni,mert nem milliomos, pfff. Ha van rendes munkája meg nem kell havonta 5Ftra kiszámolni a pénzt,lehet vele komolyabban tervezni,akkor nem. Ha a nő látja,hogy a pasi a megkeresett pénzt nem kacatokra szórja ki, hanem a későbbi előrelendülésre,akkor igenis vele fog maradni.
2016. ápr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ez jópofa lehet hogy te iylen vagy csak inkább nem mered beismerni az igazi énedet aki bemeri az nem itt magyarázkodik, tehát itt azért lehetne háboruzni a pszichológia mivoltján. nem tudom te mennyire vagy bombanő. nem kell általánosatni elég ha fejben visszagondolok dolgokra. vagy visszagondoltatom az 50-60-70 ember férfi ismerősömet. Amikor egy nő kapásból menekül az azért van mert tudat alatt érzi hogy nem tud hitelesen visszatámadni és bebukik. a legtöbb be s bukik és azt az alkotmányos jogát használja ki hogy személyesen nem köteles szóba állni senkivel. Ezért állnak továbbmég a kontakt elött ha látják hogy közelednek hozzájuk. ha úgy gondolkodnának ahogy te leírtad akkor adnának esélyt a normális kinézetü férfiaknak. Ne belőled indljunk ki írtam már! Kis álszent anonim .
2016. ápr. 21. 10:07
 9/28 A kérdező kommentje:
ilyen világban ahol ember és ember közt ekkora különbség van városon belül....amíg a 23 éves semmirekellő 20 milliós autóval járkál, és mellette bárki még 60 éves korában 150 ezereért remeg a létrán egy hónapban ADDIG nem a hozzáálláson múlik.majd ha háború lesz ne adj isten akkor borul minden és újra építkezünk akkor lehet változtatni. A nőt ne a kényelmes élet meg a pénz érdekelje. tegyen valakinek a boldogságáért legalább egy éjszaka erejéig hogy amikor öregkorában a kanapén tudjon emlékezni érdek nélküli jó dolgokra is.
2016. ápr. 21. 10:10
 10/28 acelsziv ***** válasza:
100%
Mi az, barátom? Nyitva maradt az ajtó a zárt osztályon? Mert te csakis onnan pattanhattál meg. Súlyos eset vagy.
2016. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!