Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 190 cm magas srác és 160 cm...

190 cm magas srác és 160 cm magas lány? Szerintetek gázul néznek ki együtt?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy srácba aki 30 cm-el magasabb nállam.Most randizgatunk és egyszer amikor együtt sétáltunk kézen fogva,láttam,hogy voltak páran akik minket látva elkezdtek sugdolózni vagy összemosolyogtak.Nem szoktam magassarkút hordani,és néha kicsit kellemetlenül érzem magam emiatt.Mindjuk kicsit komplexusos is vagyok a magasságom miatt.Szerintetek tényleg rosszúl nézünk ki együtt vagy csak bebeszélem magamnak?Esetleg kezdjek el magassarkúkat hordani?

Egyébként ott van pl Liam Hemsworth és Miley Cyrus vagy Chris Hemsworth és Elsa Pataky.Köztük is nagy a magasság különbség,mégis jól néznek ki együtt.Szerintetek?



2016. ápr. 23. 12:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
16/L
2016. ápr. 23. 12:36
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Úgy se maradtok együtt sokáig, mert ha a fő cél hogy "jól nézzetek ki együtt mások szemében" akkor még teljesen éretlenek vagytok komoly kapcsolatra. Arra a kis időre meg nem mindegy ?
2016. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van 3 ismerős házaspár, akiknél kb ekkora a magasságbeli különbség. Ketten közülük több mint 30 éves házasok, a másik pár kb. 15 éve házasok. Szóval, ha benneteket nem zavar, és szeretitek egymást, akkor ne az tántorítson el, hogy mások, főként idegenek mit gondolnak.
2016. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem számít, ha szeretitek egymást. Az ember lánya nem azért jár egy sráccal, hogy vadidegenek gyönyörködhessenek benne.:-) Egyébként a férjem is 30 centivel magasabb nálam, és ezt mindketten imádjuk, ki nem sz.rja le, hogy másoknak tetszik-e a látványunk vagy se?
2016. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a 2-esnek igaza van. Amugy a válaszom. Én 192 vagyok,a nejem 165. 15 éve házasok vagyunk. Soha senki nem mondta hogy magas vagyok hozzá,vagy ő alacsony hozzám. Ha szereted nem mindegy? Értelen vagy :D
2016. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Omg szerintem tök cukik lehettek együtt *_*
2016. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak véleményeket kértem,hogy tudjam,hogy csak magamnak beszélem-e be ezt az egészet.És szeretem őt és nem érdekel,hogy kinek nem tetszünk.
2016. ápr. 23. 12:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Oh, olyanok lehettek együtt, mint amikor a hörcsögöm próbálja egészben lenyelni a banánt...
2016. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaj valaki de vicces! :P
2016. ápr. 23. 17:10
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem érdekel, hogy kinek nem tetszenétek, akkor miért írtál ki kérdést arról, hogy gázul néznétek-e ki együtt?
2016. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!