Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a tinik...

Mi a véleményetek a tinik bulizásáról?

Figyelt kérdés

Ez afféle kutatás, szóval kiváncsi vagyok, hogy különböző emberek hogyan közelítik meg ezt a dolgot.

A kifejtős válaszoknak borzasztóan örülnék :)


2016. ápr. 23. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Az úgy érdekes, hogy megadsz egy fogalmat ami lehet mindenkinél más, hisz mindenkinek más a környezete. Így eltérő dologra is fognak reagálni :D

Ez olyan mintha azt kérdeznéd mi a véleményed a kedvenc autómárkádról? Vagy számting.

2016. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Megdugnám az összes tini csajt a bulikban.
2016. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Olyan igazi rave partik kellenenek, mint a 90-es 2000-es evekben, amikor senki nem lat az LSD-tol es az egesz erdoben razkodik a fold az elektronikus zajoktol.


A mai fiatalok mar nem a regiek:D

2016. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is orrba-szájba buliztak tiniként és mégis sikeres felnőtt férfi lettem.
2016. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát sosem jártam bulizni, 16 vagyok.

Nyilván megfigyeltem a korosztályomat, hogy ők minden hétvégén buliznak, isznak meg mittudomén, de sosem éreztem, hogy bármiről is lemaradtam volna.

Én nyugodt környezetben szeretek lenni, de ne értsetek férre, nem a hangos zenével van bajom, hanem inkább a közeggel, és a mai tucattinikkel.

Szerintem elég erkölcstelen dolog egy csomó ember előtt rázni magad, csakhogy rád figyeljenek.

Eleve mindig is kívülálló voltam, ami sok szempontból nem rossz.

Tudom, ha én is bulizgatnék, meg kicsapongó életet élnék, és eljárnék kitudja milyen olcsó szórakozóhelyekre, akkor egy csomó "olyan" ember venne körül, akinek ez az élete.

És ez elég üres életről árulkodik.

2016. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

A hármasnak van igaza.

90-ben az E Klubnál a Ladában toltuk az arcunkba a cuccot, utána 3 napig meneteltem, nem érdekelt se puna, se semmi.

Utána meg 3 napig feküdtem meg valami ótvar repedtsarkúval masszíroztattam magam, hogy az izmaimból maradjon valami.

Most meg holmi biofűvel szarakodnak.

2016. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Változó. Pár van pár h*lyegyerek, aki attól érzi magát menőnek ha folyton azt meséli milyen részeg volt, hány csajjal/pasival jött össze, de összességében nem vészes. Én nem tartom gondnak, hogy eljárnak bulizni, amíg tudják mennyit lehet inni meg azért felelősségteljesen viselkednek (szóval ha haverokkal vannak figyelnek egymásra, nem taccsrészed, nem drogozik, nem kezd vandálkodni stb.). Mindig van pár tini aki a legtöbb hétvégét szétcsapva tölti, azért ez kicsit sok. Amíg mondjuk havi 1-2 alkalommal járnak el hétvégén/szünetben bulizni és azért ésszel addig okés. Sokan általánosítanak hogy a mai tinik milyen rosszak, de inkább pont a pár nagypofájú idióta miatt alakult ki ez a sztereotípia. De nekem az is fura mikor valaki meg arra büszke hogy soha semmilyen buliba nem jár, az azért elég unalmas lehet. Nem feltétlen diszkóba kell eljárni, de egy pubba beülni a haverokkal azért hozzátartozik a fiatalsághoz, élvezni az életet. Inkább most élje ki magát amíg fiatal, mint mikor 40-50 éves korukban kezdenek el diszkóba járni.


Szóval amíg mérsékkel történik nekem nincs bajom a tinik bulizásával és nem kell folyton azt ecsetelni hogy ezek a mai tinik.... Főleg itt gyikon látni folyton, hogy a mai tinik milyen borzalmasak, és milyen dicséretre méltó az a tini aki kívülállóként, karótnyelve soha egy csepp alkoholt se iszik, nem jár el sehova, csak otthon olvas - ez az antiszocialitás meg már a másik véglet.

2016. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Felőlem bulizzanak, én sosem tettem, ettől függetlenül nem ítélem el. Számomra nem ez jelentette sosem a szórakozást.


Csak azt sajnálom, hogy sokan közülük alkohollal, cigizéssel és keménydrogokkal rombolják az egészségüket.

2016. ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3as adlak😁
2016. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!