Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik mindenféle szex-el...

Akik mindenféle szex-el kapcsolatosat postolnak facebookon, azoknak a szüleik nem ítélkeznek felettük?

Figyelt kérdés

Nem mondják, hogy "húú, neked ez tetszi?!" vagy, hogy "te ilyeneket nézel?!" vagy, hogy "csalódtam benned" ...


Hogy képes az ember ilyeneket megosztani anélkül, hogy a család szólna neki..vagy annyira sok barátjuk van, hogy nincs szükségük családra és egyedül élnek?


22f



2016. ápr. 24. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Sok szülő sajnos nem tud gyereket nevelni. Haverként tekint rá vagy a tv, mobil elé ülteti.
2016. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért kellene ítélkezni? Szexszel kapcsolatos vicces posztokat én is raktam már ki. A Facebook-ra meg egyébként is csak 13 fölöttiek regisztrálhatnak, azok meg már mind szexelnek. Lapozz, ha ilyet látsz - így teszek én is.
2016. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!