Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az egyetemi gólyatáborokban...

Az egyetemi gólyatáborokban mennyire figyelnek a 20 év körüli lányokra? Mármint, hogy ne csináljanak butaságokat.

Figyelt kérdés

Szeptembertől leszek egyetemista és nem tudom, hogy el merjek- e menni gólyatáborba. Másfél éve van barátom, azóta nem iszom és nem bulizok mértéktelenül. Sajnos előtte előfordult, hogy az alkohol mámorában végigkavartam az estét a szórakozóhelyeken...

Nem tudom, hogy mi vár majd rám, ha újra sokat iszom. Elvileg itatnak, amit én sosem utasítok el.

Megéri a gólyatáboros élmény?



2015. jún. 17. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg olyan kislány vagy hogy akárki leitat addig meg is érdemled,hogy hülyeségeket csinálj,másképp sosem fogsz felnőni.Az ember a saját hibáiból tanul legjobban.
2015. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 No.01 válasza:
100%
el kell menni, hiszen ott alakulnak az első barátságok ki, nagy élmény. szerintem mindig lehet nemet mondani. azt mondod, hogy gyógyszert szedsz, nem ihatsz, vaagy igazából iszol 1-2 valamit, aztán utána már senkit nem érdekel úgyse, h mit iszol, a lényeg, hogy legyen a kezedben egy pohár...most hogy abba csak ásványvíz van, valszeg senki nem fogja felfogni, és szóvá se tudják tenni, hogy nem iszol, hiszen látszólag te is kortyolsz... önuralom kérdése az egész...
2015. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1# csináltam már eleget, de nem tudom, hogy hosszú idő után, hogyan hatna rám. Amúgy meg teljesen igazad van.


2# Ez egy hasznos tanács! Lehet, hogy ezt megfogadom. Abban is reménykedek, hogy a tavalyi ELTE gólyatáboros borzalom miatt tényleg nem lesz hatalmas ivós party.

2015. jún. 17. 22:38
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Felnőtt emberként mész oda, saját magadért felelsz. Nincs gardedám, többé kevésbbé azt teszel ami jól esik. Senki nem fogja mondani, hogy ne igyál leányom mert irgumgurgum, meg azt se fog érdekelni senkit se, hogy neked barátod van. Te életed, te döntéseid.
2015. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm 4-es.

Szerintem elmegyek és legalább visszajelzést kapok saját magamról, hogy mennyire sikerült megkomolyodnom másfél év alatt.

Nem csak egy élmény, hanem egy önismereti teszt is lesz úgy érzem.

2015. jún. 17. 22:54
 6/16 anonim ***** válasza:

A gólyatábor nagy buli, kár lenne kihagyni. Viszont az, hogy te mennyit iszol és hogyan bulizol az rajtad múlik. Ha te bebaxva játszod a ri_bancot, akkor ne igyál annyit. Nem fognak agyonverni, ha nemet mondasz és nem is fognak le, hogy beléd öntsék a piát. Ha tartani akarod a tempót a többiekkel, akkor arra van pár trükk, pl hogy teleeszed magad, mert akkor nem üt úgy a pia, másrészt ha érzed, hogy már van benned akkor kérj lazább italokat, pl vodka-narancsot 3-4 deci vodka és 2 cent narancs, így iszol is, de nem fog úgy ártani. Emellett igyál jó sok vizet is.


Amúgy itt mindenki felnőtt, mindenki magáért vállal felelősséget.

2015. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi ezt az ivós tippet. :)

Valami olyasmi a "szabálya", hogy fél liter alkohol után egy liter víz?

2015. jún. 17. 23:08
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"Abban is reménykedek, hogy a tavalyi ELTE gólyatáboros borzalom miatt tényleg nem lesz hatalmas ivós party."


Milyen borzalom? Biztos szüzességi fogadalmat tett a leányzó, aztán mégis betérdelt. Nem zörög a haraszt...


Am. felőlem még a szerveiket is eladhatják ezeknek a lányoknak, az sem nagyon hatna meg, nemhogy én figyeljek rájuk.

2015. jún. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi, tök mindegy, mit csinálsz! :) A gólyatábor ugyanis egy dolog, szeptembertől minden héten inni fogsz és bulizol az új barátaiddal :)


Ordít a leírásodból, hogy a te kapcsolatodnak nem sok jövője van. Tipikus sorsa lesz a kapcsolatodnak... Gondolom nem fogsz albérletben majd egyedül üldögélni esténként a tanulnivaló felett, hanem felfedezed majd magadnak az új világot, új barátokkal, új partikkal stb. Amúgy semmi rossz nincs ebben, csak az a vicces, hogy jössz itt a "megkomolyodtam" dumával, miközben azon dilemmázol egyetem előtt, hogy igyál-e gólyatáborban :D :D


A pasi, aki otthon marad, a lány, aki egyetemre megy, tipikus sztori, bla,bla.

2015. jún. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Együtt fogok lakni a barátommal és ő is elsőéves lesz. Remélem nincs igazad abban, hogy tipikus sorsa lesz. :)


Ha jól tudom, azt a lányt tényleg megerőszakolták és sokáig látszódott rajta az erőszak nyoma.

2015. jún. 18. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!