Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetne kapcsolatom...

Hogyan lehetne kapcsolatom autizmus-spektrummal?

Figyelt kérdés
Asperger szindrómámból adódóan nehezen vagy egyáltalán nem tudok emberi kapcsolatokat kialakítani. Állásom se volt még soha, biztos azért mert nagyon félénk és visszahúzódó vagyok. De érzem hogy az embereket sem érdeklem, mert amikor randiztam fiúkkal ők is otthagytak, meg barátnőm se volt soha még az iskolákban sem. L/24
2016. ápr. 28. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom ez nem nyugtat meg, de a fiamnak (25 éves aspergeres) sincs igazi kapcsolata senkivel, csak a virtuális világban. Folyamatos mentorálás mellett volt már több munkahelye is, de egyik se tartott sokáig.
2016. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! https://www.youtube.com/user/autistavagyok itt több videóban is foglalkoznak a témával, nem tudom, segít-e, de hátha.
2016. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!