Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Unalmas az életem, miért?

Unalmas az életem, miért?

Figyelt kérdés
Most is Szilveszterkor itt ülök az ágyban és nézek ki a fejemből. Régebben még apukám áthívta a barátokat tüzijáték is volt. -Anyukám azt várja, hogy mikor hal meg mert az egész élete szenvedés. Ennek egyik oka: Kistesóm Autista (nézz utána ha nem tudod) és már tönkretette az életünket. A tanulmányi eredményeim se jók, barátaim sincsenek. Ráadásúl Játék függő is vagyok. (számítógépes). A báttyamnak hát... neki van a legkönnyebb dolga szerinte, de ez most mindegy. -Már egy gyakrabban sírok az ágyamban és már életkedvem sincs nagyon. (ne ajálnjatok szihológus). A legnagyobb boldogságot aki talán okozza aza kutyám, hógolyó. -Ezt is épp sírva írom le. 13/f

2015. dec. 31. 22:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%

ne búsulj, majd jobb lesz... nézd, milyen szép a világ, szép a zene is Eric Saite:

https://www.youtube.com/watch?v=dtLHiou7anE

2015. dec. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ja meg még a zene a másik boldogságom. De nem bírok várni ,hogy majd jobb lesz...
2015. dec. 31. 23:02
 3/29 anonim ***** válasza:
13%
sült galamb nem fog a szádba repülni
2015. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Bocs nem vagyok túl inteligens ember se. Ez mit is jelent?
2015. dec. 31. 23:08
 5/29 anonim ***** válasza:
51%
[link] hallgasd meg ezt L. Valentin! Meglásd jobb kedvre derülsz tőle!:)
2015. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:

Rá se ránts!

Légy Férfi az istenért!

2015. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Hiába lenne jobb kedvem semmi se változna
2015. dec. 31. 23:14
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Erre muszály válaszolnom. Idén nekem se jött össze valami jó szilveszter, mert nekem sincs sok haverom, aki meg van, az beteg, vagy másokkal bulizik. Egyszóval: szenvedek.

Én is szoktam sokat gépezni (napi 2-3-4 órát lazán) de azért próbálok tőle elszakadni. Te is próbálj meg tőle elszakadni! Hidd el, több időd lesz fontosabb dolgokra, pl: tanulás, és máris jobbak az eredmények! Sportolj valamit, akármit! A sport lefoglal, megedz, és levezeti a fölösleges energiádat, valamint új emberekkel is találkozol, és lehetnek új barátaid. Foglald le magad hogy ne tudj emésztődni ilyen dolgokon (ez nekem is jól jönne ebben az unalmas téliszünetben) Apám mesélte hogy amikor ő katona volt, direkt mindig adták nekik a vezérlést, hogy nehogy unatkozzanak, mert köztudott hogy az unalom rendkívül hülye és szélsőséges gondolatokat szül az emberben.


Jobbulást, és fel a fejjel! Semmi sem olyan szörnyű ahogy most gondolod!

2015. dec. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A kistesóm még mindig....
2015. dec. 31. 23:18
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Röhejes vagy.
2015. dec. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!