Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szórakozóhely Budapesten,...

Szórakozóhely Budapesten, ahol tényleg igazán jó nőket találni?

Figyelt kérdés
Az se baj, ha kicsit drágább a hely, vagy több a belépő, lényeg, hogy sokan legyenek, legyen választék. Voltam már pár szórakozóhelyen, pl Morisons, de ott maximum felső-középkategóriás csajokkal találkoztam, most tényleg, valami olyan helyre szeretnék elmenni, ahol végre bizonyosságot nyer az a mondás, hogy a magyar nők a legszebbek, mert eddig valahogy nem állt össze nekem a kép. Még valami, nem r**ancokat keresek, hanem tényleg, értelmes, szép lányokat.

2016. ápr. 29. 17:16
 1/4 anonim válasza:
Symbol
2016. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek, hogy nem r.ibanc és gyönyörű és még okos is nem fog összejönni, legalábbis szórakozóhelyen biztosan nem. És pénzed megvan hozzá amúgy? Mert az ilyen Symbol és társai helyen, ha nincs 20 millás kocsid, akkor nem lesz nőd. Azok a lányok nem azért költenek annyit a plasztikára és a többi dologra, hogy valami szegényebb pasival beérjék.
2016. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom, például amikor voltam annak idején a Palace-ba Siófokon (4-5 éve) tele volt jó csajokkal, persze, oda külföldiek is járnak. Aztán évről évre látogatom azóta is a Palace-t évi 1-2 alkalommal, de egyre kevesebb a jó nő. Mintha elpártoltak volna máshova, bár azt a "másik" helyet sehol sem találom, hiába keresem :) Budapesten is hasonló a helyzet, vagy csak nekem nincs szerencsém.
2016. ápr. 29. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
az Instantot emlegetik, meg képek alapján a kraftban is sok van de kb az összeset kizárhatjuk a két utolsó kritérium miatt. Amúgy én a lärmbe szoktam járni és ott sok szép csaj van akik nem tűnnek r***bancnak
2016. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!