Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Beszélni akart velem. Mit tegyek?

Beszélni akart velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van az osztályunkban egy fiu akit eddig észre sem vettem és szerintem ő se engem. De mostanában észrevettem hogy majdnem mindíg néz. És amikor odanézek egy kicsit szemez velem aztán elneveti magát így én is nevetni kezdek. Voltunk osztálykiránduláson és este felé amikor már az emberek fele vent volt valaki szobájában és ő is. Pont a mi szobánkban csak éppen a szobatársaimmal beszélgetett és úgymond kiküldött a szobából. Olyan 9 körül mondta nekem hogy beszélni szeretne velem és még mondta egy párszor utánna is. Én nem tudom miert nem mentem oda. És nem tudtam hogy mit csináljak. Mert mivan ha kettőnkröl akart beszélni és nem mentem oda és csak azert mert volna velem beszélni mert egy kisse illuminalt állapotomban volam. Kérlek segítsetek. Nen tudom mit tegyek. Kérdezzem meg miről akart beszélni vagy hagyjam?

2016. máj. 4. 19:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok.
2016. máj. 4. 19:06
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele...
2016. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt akarta neked mondani, hogy olyan helyes lány vagy, bejössz neki, de az "illuminált állapot" viszont nem jön be neki.Persze, hogy kérdezz rá alkalmas pillanatban!Jobb ezen a beszélgetésen túl lenni.
2016. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi, de azért ennél bővebb válaszra vártam. De ez is egy jó tanács. :D
2016. máj. 4. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Ebből dugás, majd azonnali kirúgás lesz. Nem vagytok egy szinten.
2016. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet azt akarta mondani. Ugyhogy veszek egy kis erőt és megkérdezem (ha úgy van). Köszönöm a válaszodat! :)
2016. máj. 4. 19:26
 7/11 A kérdező kommentje:
19:23 miert is lenne dugas? Ha egyből arra akar raterni akkor azt fogom mondani hogy SZIA! Nem minden lány olyan könnyen kapható. :)
2016. máj. 4. 19:29
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

" a szobatársaimmal beszélgetett és úgymond kiküldött a szobából. Olyan 9 körül mondta nekem hogy beszélni szeretne velem"


Hallod, mi vagy te, kapcarongy? Kiküld a saját szobádból, aztán füttyent neked, te meg loholsz utána, mint egy kutya? Még te vergődsz, hogy mit akart mondani, hol az önbecsülésed? Hívott a gazdi, gyorsan kérdezd meg tőle, hogy mit akar... mi van veled? Szüleid nem mondtak semmit..? Ha szereted, hogy csúnyán bánjanak veled, megalázzanak, akkor jó úton jársz.

2016. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És miért ne lennenk egy szinten? Ismersz minket? Vagy mi? Honnan tudod hogy milyenek vagyunk? Ez csak egy általánosítás. :)
2016. máj. 4. 19:33
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy volt az a kiküldés hogy azt mondta hogy menjel mar ki innen. Hanem megkért hogy menjek ki.("kérlek most menj ki" kb így mondta) Kicsit erősen fejeztem ki.Bocs az "elírásért".
2016. máj. 4. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!