Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit szóltok ahhoz, hogy a...

Ti mit szóltok ahhoz, hogy a magyarokat mindenki utálja?

Figyelt kérdés
Nézzetek videókat neten a Magyarországról és a magyarokról,mindenki fikáz bennünket! Én úgy gondolom,hogy ok nélkül!
2016. máj. 4. 21:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
12%
Irigyek a rohadt külföldiek! Utálkoznak, áskálódnak, fikáznak!! Pedig mi magyarok vagyunk a legszeretetreméltóbb, legnyitottabb emberek a világon!
2016. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%

Azért van egy oka khm.. cigók... khm... mónika khm... Ojbán Viktyoj khm... 2. VH. khm... khm... khm...


De azért mi magyarunk is szoktuk fikázni a többi népet, ha nem is ennyire nyíltan, de szoktuk...

2016. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
5%

Én azt nem mondanám, hogy irigyek ránk. Söt, nem is utál minket senki. Nincs is miért. Nagyon befogadó nép vagyunk, már ha csak a történelmet nézzük, hogy hányszor pusztították ki az országot és hányszor népesült be újra.

Minden turista pozitív élményekkel távozik.

2016. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Akkor most nézzetek videókat Magyarországról,mindenki (Amerikai,Európai,Ázsai,Afrikai,stb...) ember fikáz bennünket! Más országokban is vannak cigányok,politikusok, mások ugyan olyan dolgokat tesznek mint mi, de ha ők csinálják az nem baj! Mi bármit csinálunk minden rossz!!!
2016. máj. 4. 21:44
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Mi magunkat utáljuk úgy általánosságban, aztán ezt kivetítjük másokra is, hogy ők utálnak minket (oké, vannak, akik tényleg nem szeretik a magyarokat, de sokan mások imádnak minket). Ez egy önbeteljesítő jóslat. :)


Sok helyen szitokszó lett abból, hogy "magyar", és a "magyar mentalitás" is egy magyarok által létrehozott nem túl pozitív fogalom. Utáljuk magunkat: erre tanítottak meg minket. Viszont az ellenkezőjét is meg lehetne tanulni.

2016. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Én is utálom a magyarokat, pedig magyar vagyok. Ennek mi az oka? Nagyon egyszerű, kérlek szépen nekünk van egy undorító, gusztustalan mentalitásunk, amitől hányni tudnék. És éppen ezért érzem sokkal jobban magam Ausztriában. Nyilván most nincs nekem akkora előítéletem, de ez egy hatalmas tény. Mindegyik embernek van egy defektje, mindegyik nemzet kultúrájában van hiba, de a magyar kultúra és mentalitás az gusztustalan!
2016. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Én megértem, magyarként is utálom a magyarokat.
2016. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Olyanok ne írjanak akik magyarok és magyarként utálják a saját hazájukat, a saját népüket! Teljesen haszontalanok ezek a válaszok! Csak igazik magyarok irjanak, akiket érdekel ez a dolog!
2016. máj. 4. 21:54
 9/28 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező. Régi magyarokat én tisztelem és becsülöm. De a mostaniak hát... EJJJJJJJJJJ! (tisztelet a kivételnek)


Amúgy meg tényleg igazuk van az előttem szólóknak, hogy a magyaroknak, mint minden más népnek van egy sötét oldala is.

2016. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%

én eddig csak olyan videókat láttam, amikben kifejezetten tetszésüket fejezték ki az emberek...

illetve a törkök és japánok testvérnéppükként tartanak minket számon

2016. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!