Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 165 cm magasan lehetek kocsmai...

165 cm magasan lehetek kocsmai/utcai bunyós, akitől félnek az emberek?

Figyelt kérdés
Mert nekem ez minden vágyam,szórakozóhelyeken összeverekedni akidobókkal,meg hogy azt mondjk rólam,hogy egy állat vagyok.Csak félek,hogy a magasságom megakadályoz ebben.

2016. máj. 8. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichológiai eset vagy, de ettől függetlenül lehet valaki jó harcos alacsonyan. Csak Magyarországon nincsenek olyan stílusok, hogy ezt a szintet el tudd érni. Javaslom, hogy csináld egyszerre a Thai Boxot és a Taekwondoo-t, esetleg ezek mellé Birkózás.
2016. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előbb fogsz börtönbe kerülni.


Ja, beteg vagy erősen.

2016. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom ezt csinálni,csak ugye minden kidobó meg keménylegény nagydarab.Ez csak egy fikció,hogy én is lehetnék e ilyen ezzel a magassggal
2016. máj. 8. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire azt a szintet eléred, hogy egy kidobó ne csapjon földhöz addigra talán megjön az eszed is.
2016. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondom,hogy nem gondoltam ezt komolyan.Ez csupán egy fikció.Hogy lehetnék e én is olyan,mint a 2 méteres kopasz kocsmai kőtekedők
2016. máj. 8. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mert nekem ez minden vágyam,...hogy azt mondjk rólam,hogy egy állat vagyok"


TE EGY ÁLLAT VAGY!!!

2016. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, hisz nem vagy 2 méteres, a hajad viszont kihullhat.

Megverheted őket így is. Felugrasz, lábfejeddel összekulcsolod fejét majd hátradobod, belerúgsz hasába, odakap, majd másik lábaddal elrugaszkodsz és halántékon rúgod, ha fut feléd, kigáncsolod, hogy ráessen egy korlátra, nekifutsz, belendülsz és orrba rúgod, aztán ráugrasz a korlátról.

2016. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!