Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi idö elteltével irod ki...

Mennyi idö elteltével irod ki a faceebokon hogy kapcsolatban vagy?

Figyelt kérdés
összejövestol kezdve kb 3 hét?
2016. máj. 10. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
soha, nem szoktam kiírni semmit oda.
2016. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem posztoltam ki ilyeneket. A jó kapcsolatot onnan lehet felismerni, hogy nincs nyoma.
2016. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
36%
Mi másnap kiírtuk az iwiw-re:) Ha komolyan gondoljátok, akkor szerintem egyből ki lehet írni. Mi azóta is együtt vagyunk, már 6 éve, megkérte a kezem és együtt is lakunk.
2016. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha lesz valaha kapcsolatom akkor megfogom kérni a páromat ,hogy ne írjuk ki. Utálom hangoztatni ,hogy éppen mit csinálok,kivel vagyok és a többi stb...

Szóval ha nem muszáj én nem írnám ki.

2016. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Soha, amikor anno felregisztráltam, lerejtettem és azóta úgy van, pedig azóta férjhez mentem.


Nem élek a facebookon, nem állnék le ilyenekkel szórakozni, semmit sem ad a kapcsolathoz, ha az ember a kirakatba teszi. Külön kedvencem, amikor egyes párok minden összeveszés után, heti 1x eljátsszák a kapcsolatban-egyedülálló-bonyolult kapcsolatban (szeretem ezt a státuszt, ki az a hülye aki erre büszke és kiteszi :D)-kapcsolatban hullámvölgyet. Csodálom, hogy egyeseknek van ideje és energiája ezzel szórakozni, bár passzív-agresszív játszmának teljesen jó :D

2016. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szituációtól függ. Ha mindketten biztosak vagyunk benne és olyan boldogok hogy világgá akarnánk kürtölni akkor már az vagy másnap (ha mindkettőnk gyakori rendszerességgel használja az oldalt). Ha nem vagyok/vagyunk biztosak vagy egyikőnket nem érdekli az ilyesmi és alig használja az oldalt, olyan 1-3 hét, vagy több. 18/L

(korosztályom nagy része rendszeresen használja az oldalt és manapság furcsa lenne ha valakik nem tennék ki hogy kapcsolatban vannak ha komoly a dolog)

2016. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

4 éve vagyok kapcsolatban, de nincs kint :D


mondjuk azzal sem értek egyet, hogy egy kapcsolat csak kirakat/rossz lehet, ha a felek kirakják...


egyéni preferencia :) akkor tedd ki, ha tényleg szeretnéd, semmi nem kötelező, időhöz meg végképp nincs kötve :D

2016. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lassan egy év, és még mindig leszarom a facebookot...
2016. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
50%

hát, mi már 7 éve együtt vagyunk a párommal, de még ismerősömnek sincs felvéve.

(_)3

2016. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amikor kiraktam akkor sem 3 hét után, hanem pár hónap. Bár azt sem én raktam ki, hanem az exem.

A mostani párommal lassan egy éve vagyunk együtt és se közös kép, se kapcsolati státusz nincs facebookon, pedig majdnem napi szinten oszt meg dolgokat.

Ennek ellenére felvállal pl a közeli étteremben stb.

2016. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!