Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy FB-én buli után, nem teljesen józanul gázos postokat raktatok ki és másnap legszívesebben elsüllyedtetek volna?

Figyelt kérdés

Én megtettem.

A saját falamra kiírtat még másnap töröltem, de mivel nem vagyok face függő, csak napok után vettem észre, hogy a sport klubom csoportjába is írtam valami nagyon égőt, amire nem is emlékeztem. :(

A héten pihenőn vagyok bizonyos okokból, de egyszerűen képtelen leszek hétfőn bemenni :(


21/L


2016. máj. 12. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

mit írtál ki?

kidumállak

2016. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy nem te írtad, hanem buliban a részeg ismerősöd szórakozott a telefonoddal és írogatott a nevedben :)

Szerencsére piásan is csak üzenetet írok x-nek vagy y-nak, amit józanul azért kicsit túlzásnak tartok. De nyilvánosan, üzifalra nem írtam, tettem ki semmit sem .)

2016. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerencsére nem...

nem iszok alkoholt, max 1 évben 1x de akkor is keveset és nem nagyon facebookozok :D

szóval ez a veszély nem fenyeget...


23F

2016. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még soha. Mondjuk én nem is alkohollal tudatmódosítok... ami jó, mert a gátlásaimat feloldja a cucc, de az öntudatomat még soha nem veszítettem el. De ha valaha így járnék, hát bemennék emelt fővel és ha valaki megkérdezné, hogy mi volt ez, csak vigyorogva közölném, hogy semmi, buli volt, szórakoztunk. Kivéve, ha mondjuk pucér fotókat raktál ki, azt nem lehet kidumálni, akkor inkább költözz másik sportklubba. :D
2016. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:DDDDDD


írtam hülyeséget, de másnap mindig megnézem a tevékenységi naplót!

Ajánlom neked is!!!!

2016. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem, tudok mértéket tartani, soha nem voltam még részeg.
2016. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez van. Talán nem kell piálni. Én nem iszok, nem látom értelmét és irtó gáz a részeg viselkedés, nincsenek is ilyen gondjaim. Ha látnám más posztját, meglenne róla a véleményem örökre.
2016. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

" de másnap mindig megnézem a tevékenységi naplót!

Ajánlom neked is!!!!"


Köszönöm, szoktam, de zúgó fejjel nem jutott eszembe :)


AMúgy nem szoktam piálni, ha szoktam volna, akkor nem ütött volna ki ennyire az az este :)


Köszönöm a válaszokat.

Kitaláltam a taktikát. Úgy megyek majd be, mintha semmi nem történt volna.

Ha valaki netán megjegyzést tesz, akkor megmondom őszintén, hogy többet ittam a kelleténél és bocsi. Úgyis tudják, hogy nem jellemző rám.

2016. máj. 12. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!