Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te jo vendeglatonak tartod magad?

Te jo vendeglatonak tartod magad?

Figyelt kérdés
mit gondolsz, szeretnek nalad vendegeskedni a vendegeid? gyakran fogadsz vendegeket? keresed a kedvuket etelekkel, italokkal, vagy csak leulteted oket egy asztalhoz es pohar vizet se raksz elejuk?

2016. máj. 15. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktam vendégeket hívni, mert nekem az nagy kiadás. Mondjuk itt kinek mi a sok, de nekem ha kaját kidobok, akkor egy zacskó ropit is sajnálok kidobni.


Itt ez a fő bajom, hogy venni kell egy csomó szénsavas üdítőt meg nasit, amit utána nem adhatok oda, hogy vigyék el, mert az milyen már.


Csak a kidobott kajára sajnálom a pénzt, de szívesen meghívok mindenkit kávéra, sütire valami jó kis helyen. Inkább ezt szoktuk csinálni.

2016. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miert dobod ki?
2016. máj. 15. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Lisztérzékeny vagyok, amit veszek nekik, mindig rám rohad.
2016. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően még nem élek külön, de úgy gondolom, jó vendéglátó lennék... bár alapvetően magányos farkas típus vagyok, és nincs ilyen überkiterjedt baráti köröm stb. De pl. ha hozzánk jönnek vendégek, legtöbbször én gondoskodom ételről-italról, kínálom is őket (igyekszem max. 1-2x, nem tukmálós módon), beszélgetek velük.
2016. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!