Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg sokat kérek? (többi lent)

Tényleg sokat kérek? (többi lent)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, de én tényleg még életemben nem voltam bulizni, nem maradtam kint, barátaim sincsenek akikkel hétvégente elmennék valahova.

Az egyik lány az osztályból meghívta az egész osztályt sütögetésre, hozzájuk. Elvitt engem az egyik osztálytársam meg az anyukája mert épp útba estem, szóval még nem is az volt, hogy egyedül mentem, sőt az, az anyja még vissza is hozott. Tök jó volt, nem voltam még berúgva se, csak jól éreztük magunkat, annyira, hogy két hét múlva megint lesz egy ilyen esemény. De arra már nem engednek el, mi szerint ne csináljak belőle rendszert....

Hétvégén lesz, szombaton, pénteken és vasárnap meg is tudok tanulni hétfőre, egyáltalán nincsenek rossz jegyeim és nem is csináltam még semmi hülyeséget, hogy ne engedjenek el.. Ez lenne életemben a második alkalom hogy elmenjek egy ilyen "party" féleségre... és nem engednek el... Tényleg sokat kérek, bennem van a hiba? Mit csináljak?



2016. máj. 15. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, nyugi, nem benned van a hiba:)

Én 16 vagyok(mindjárt 17), de én sem voltam még "rendesen" bulizni...

Szerintem azért még próbálkozz meggyőzni őket! Sok sikert!:)

Amúgy az osztályod milyen? Mert lehet azért nem engednek el...

2016. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba, téged apácazárdában nevelnek. Ami egy mai 40-es (vagy csak 30-as) embertől meglehetősen furcsa. Uszítsd rá a szüleidre az osztálytársaid szüleit. Nem értem, mért ne lehetne rendszert csinálni abból, hogy éled a 18 évesek normális életét.
2016. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendesek az osztálytársaim, hát de ugye nem ismeri őket...
2016. máj. 15. 15:59
 4/6 A kérdező kommentje:

Múltkor is már szegény osztálytársam szüleit kellett megkérnem, hogy beszéljék rá a szüleimet hogy elmehessek osztálykirándulásra...:"D

Persze, kapok azért segítséget a szülőktől...de aztán leginkább én leszek -bocsánat- lecseszve, mert cikis helyzetbe hozom őket... :"D

2016. máj. 15. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát hozd minél többször - majd leszoknak róla, hogy burokban tartsanak. A gyerek is neveli a szüleit.
2016. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És a szüleid szerint te mire fogsz visszaemlékezni öreg korodba? Mert ha nem mehetsz el még egy osztálykirándulásra sem akkor nem nagyon lesz mire. Én ezzel győzném meg őket.
2016. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!